Архів новин за 5.09.2011

У п'ятницю народним обранцям здалося, що дешеві цигарки та тютюн повинні бути дорожчими

Відповідний законопроект вже розмістили й на сайті Верховної Ради України. Ним, зокрема, передбачено внести зміни до підвищення ставок акцизного податку на сигарети без фільтра та інші тютюнові вироби. Думки медиків і пересічних полтавців з приводу цього питання дізнавалися наші журналісти.

5 вересня 2011, 17:22

Цими вихідними в нашій області відбувся Другий міжнародний фестиваль церковного звону «Диканьські передзвони»

В його рамках до регіону завітав і відомий хор Стрітенського чоловічого монастиря (Росія). Чули його спів на недільній божественній літургії у Хрестовоздвиженському монастирі Полтави та в Миколаївському храмі, що в Диканьці, й наші журналісти.

5 вересня 2011, 17:26

У першу неділю вересня в Україні вже традиційно відзначили День підприємця

На загальнодержавному рівні це свято відзначають з 1998 року. Як самі винуватці оцінюють потрібність такої роботи і чому вважають її покликанням, знає Альона В'язнікова.

5 вересня 2011, 17:31

15-річний полтавець повернувся з Всеукраїнського фестивалю з перемогою

За сприяння Полтавської обласної організації Партії регіонів 15-річний Станіслав Зубар представив рідне місто і весь Полтавський край на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «На хвилях Євпаторії». З Криму хлопець привіз перемогу. Більше про це – в наступному сюжеті.

5 вересня 2011, 17:32

Занедбаними у Полтаві лишаються й дитячі майданчики

Так тимчасово працювати двірниками доводиться батькам дітей одного з дворів мікрорайону Половки. Усе через те, пояснюють вони, що їх дитячий майданчик давно не прибирається. Як результат: постійні купи сміття та небезпечне сусідство – хащі амброзії. Хто повинен виконувати роботи з прибирання майданчику, розбиралися Руслан Гунько та Дмитро Ейбатов.

5 вересня 2011, 17:34

У справжню дошку оголошень перетворилося одне з історичних місць Полтави Подільська вежа

З певним проміжком часу тут регулярно з'являються нові написи, зроблені коректором чи маркером, зміст яких іноді – далеко не словниковий. Хто відповідає за прибирання наслідків таких актів вандалізму, розбиралися наші журналісти.

5 вересня 2011, 17:35