Архів новин за 30.09.2011

30-го вересня православна церква відзначає свято Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

Саме цей день – один із найулюбленіших у православних вірянок, особливо тих, хто сьогодні відзначає день янгола. Принагідно до дати в полтавському храмі, освяченому в пам'ять про цих святих мучениць, Архієпископ Полтавський і Миргородський Филип очолив служіння Божественної Літургії.

30 вересня 2011, 17:46

Співчуття проблемам інших робить нас людьми

Так казав колись класик, і нині його слова пройшли випробування на правдивість і в Полтаві. В Міському будинку культури відбувся благодійний концерт на підтримку молодої талановитої мисткині Олександри Серги, хворої на рак. Зібрані на концерті гроші передадуть Саші для завершення лікування.

30 вересня 2011, 17:47

Телебачення у житті пересічних громадян із року в рік продовжує посідати лідируючі місця

Канали ж у бажанні завоювати глядача пропонують нові програми. Яким каналам полтавські абоненти компанії «ВОЛЯ» надають перевагу – дізнайтесь із наступного сюжету.

30 вересня 2011, 17:49

Житель Полтавського району «виховував» 16-річного хлопця, прикувавши його на ланцюг

Ніч на ланцюгу просидів 16-річний мешканець одного з сіл Полтавського району через те, що односельчанин думав, ніби той шпигує для міліції. Деталі цієї історії дивіться у наступному сюжеті.

30 вересня 2011, 17:49

Статистика злочинів – це не тільки цифри, адже за допомогою неї можна реально боротися з серйозними порушеннями Закону України

Саме тому будь-яке маніпулювання статистикою, а особливо статистикою кількості злочинів в бюджетній сфері, недопустиме. Про це йшлося на координаційній нараді керівників правоохорнних органів області.

30 вересня 2011, 17:52

Попереджай – не попереджай, проси – не проси – все безрезультатно

Тому споживачів послуг комунального підприємства «Полтававодоканал» змушують гасити борги радикальними методами. Один з них – відключення боржника від водопостачання чи водовідведення. Більше про це розповість Руслан Гунько.

30 вересня 2011, 17:53

Сьогодні працівники полтавських вишів зібрались на засіданні Ради ректорів

Крім того, що обговорили вступну кампанію-2011, нагородили кращих із кращих грамотами від керівництва області.

30 вересня 2011, 17:54

Сьогодні з робочою поїздкою до Полтави прибув віце-спікер парламенту Микола Томенко

В Полтаву депутат приїхав для відзначення 170 річниці від Дня народження Михайла Драгоманова. Зокрема, Микола Томенко зустрівся зі студентами та викладачами Полтавського педагогічного університету та презентував нову, повну наукову бібліографію Михайла Драгоманова.

30 вересня 2011, 17:55