Архів новин за 3.09.2011

Сьогодні свій 97-й день народження святкує важлива частина жіночого туалету – бюстгалтер

Патент на останній саме 3 вересня отримала американка Мері Фелпс Якоб. Вона відмовилась від корсету і почала використовувати конструкцію із 2-х хустин і стрічки. Про історію виробу і медичні функції, які він у собі несе – у наступному сюжеті.

3 вересня 2011, 14:22

У Полтаві пройшла визначна і унікальна для нашого міста подія

Духовна столиця України вперше приймала чемпіонат з професійних видів єдиноборств в рамках проведення кубку президента України. Окрім рейтингових поєдинків відбулися 2 титульні бої за звання інтерконтинентального чемпіона з К-1 за версією W файв та головний бій за звання чемпіона світу серед професіоналів за версією WKF з Муей Тай. В усіх рейтингових поєдинках перемогу здобули полтавці – вихованці спортивного клубу «Легіон». У фінальному поєдинку за кубок Президента перемогу здобув наш земляк Дмитро Руденко. Звання інтерконтинентального чемпіона виборов молдавський спортсмент. А в чемпіонському поєдинку між даччанином Мухамедом Ельміром та полтавцем Романом Маіловим звання чемпіона світу у п'ятираундовому протистоянні виборов наш, полтавський спортсмен.

3 вересня 2011, 14:26

До ювілею незалежності держави Національний банк України ввів в обіг пам'ятні монети номіналом 100, 50 та 5 гривень

Реальна вартість монет перевищує номінальну в рази, адже виконані монетки з золота та срібла. Бачили нові гроші і наші журналісти.

3 вересня 2011, 14:28

Понад 80% всіх пожеж виникають саме у житловому секторі

За даними полтаських «мнсників» причина їх появи – недотримання правил пожежної безпеки самими мешканцями. Аби вчасно попередити і застерегти, співробітники МНС проводять рейдові перевірки.

3 вересня 2011, 14:29

Молодь Полтавщини хочуть заохотити до роботи

Обласний молодіжний центр праці готує новий проект, 2-й етап «Школи успішного працівника». Що готують і яким чином навчатимуть – дізнавались наші журналісти.

3 вересня 2011, 14:30

Найвідомішому ректору нашого міста, очільнику Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Олександру Григоровичу Оніщенку сьогодні б виповнилось 77 років

Принагідно до дати, на центральному корпусі вишу в пам'ять про Олександра Григоровича

встановили меморіальну дошку. На урочистому відкритті побувала і наша знімальна група.

3 вересня 2011, 14:31