Архів новин за 28.09.2011

У місті Судак закінчився триденний фестиваль «Кино» сначала», присвячений 30-річному ювілею народження легендарного гурту «Кіно»

На нього з'їхалися кращі рок-колективи та виконавці України й Росії, серед них – «Декабрь», «Брати Карамазови» та В'ячеслав Бутусов. Полтаву на ньому представив гурт «ДМЦ».

28 вересня 2011, 17:27

Поки вчителі святкують, медики продовжують працювати

Про переоснащення стоматологічних кабінетів у Полтаві серед іншого говорили на черговій медичній раді. Відвідали засідання вартових громадського здоров'я і наші журналісти.

28 вересня 2011, 17:29

Вони несуть світле, добре, вічне і носять горде ім'я «вчитель»

Працівників освіти із професійним святом привітали сьогодні у Палаці дозвілля «Листопад». Як святкували освітяни, бачили наші кореспонденти.

28 вересня 2011, 17:30

Курця конопель з 38 річним стажем, який вирощував міні-плантацію на своїй дачній ділянці, затримали працівники Лубенської міліції

Дідусь так гарно доглядав за рослинами, що розміри конопель вразили навіть досвідчених оперативників. Про дідугана-ростамана більше знає Віталій Артамонов.

28 вересня 2011, 17:32

Міліціонери просять полтавців допомогти у підтриманні правопорядку під час матчу «Ворскли» з «Ганновером»

Правоохоронці запевняють: порядок під час матчу «Ворскла» – «Ганновер», що відбудеться 29 вересня, буде підтримуватись на найвищому рівні. Міліціонери певні: впораються з будь-якою ситуацією, але щоб таких проблем не виникало, закликають громадськість до співпраці.

28 вересня 2011, 17:33

Змінити професію на пів-дня запропонували в КП «Полтававодоканал» журналістам місцевих ЗМІ

Усе для того, аби акули пера побачили та відчули зсередини, яке воно, життя працівників підприємства. Долучилася до такої акції і наша знімальна група, для якої змінити мікрофон та камеру на лопату й спецодяг не було проблемою.

28 вересня 2011, 17:45

Рівно за годину до початку пленарного засідання сесії обласної ради під стінами останньої відбувся пікет невдоволених

Пліч-о-пліч – афганці, чорнобильці та діти війни прийшли відстояти свої права, а саме – пільги. Спілкувались із пікетувальниками і побували на засіданні 7-ї сесії обласної ради 6-го скликання Крістіна Криженко та Сергій Сепітий.

28 вересня 2011, 17:50