Архів новин за 27.09.2011

Сьогодні православна громада відзначає престольне свято Воздвиження Хреста Господнього

Цього року у Полтаві воно пов'язане ще з кількома знаковими подіями: Жіночий Хрестовоздвиженський монастир відзначає ювілей – рівно 20 років тому у зруйнованому храмі вперше відбулось богослужіння. Божественну літургію та хресний хід у день свята очолив архієпископ Полтавський і Миргородський Филип. У Хрестовоздвиженській обителі цього дня були і наші кореспонденти.

27 вересня 2011, 17:18

У Полтаві з'явився перший інформаційно-туристичний центр

Тепер для отримання інформації про музеї, їх режим роботи, вартість екскурсій та відповідей на інші супутні питання можна звернутись до центру біля музею Поле Полтавської битви і знайти там всі потрібні дані. З режимом роботи центру ознайомились і наші журналісти.

27 вересня 2011, 17:19

Процедуру обміну посвідчення водія відтепер спрощено

Кабінет Міністрів затвердив постанову, яку економить і час, і гроші власника водійського посвідчення. Більше про це – у наступному сюжеті.

27 вересня 2011, 17:20

У деяких районах Полтави – проблеми з гарячим водопостачанням

Так більше двох місяців головні знаряддя мешканців будинків по вулиці Сортувальній, 13А, 19 та 21 по вечорам – газова конфорка та кастрюля. Причина – банальна: з 20-го червня тут немає гарячої води. Чому так сталося і коли вона з'явиться, намагався з'ясувати Руслан Гунько.

27 вересня 2011, 17:20

За останні роки в області збільшилась кількість свердловин питної води без власника

І лише 2% підприємств Полтавщини мають дозвіл на користування водними надрами. Тому, аби обговорити загальний стан дотримання законодавства у сфері охорони водних ресурсів, в обласній прокуратурі відбулося розширене засідання колегії.

27 вересня 2011, 17:22

Про питання профільні говорили депутати облради на засіданні постійної депутатської комісії з питань соцзахисту населення

Крім звіту про внесення змін до показників головного фінансового документу області, на розгляді – робота обласного відділення Фонду соцзахисту інвалідів. Більше про це – далі у випуску.

27 вересня 2011, 17:22

24 хвилини на 8 питань – саме такою була позачергова 14-та сесія міськради 6-го скликання

Зібрали депутатів, перш за все, для того, аби остаточно вирішити долю речового ринку міста. Як результат: землю під ним, яка була в оренді у приватного підприємства, віддали до комунального. Крім цього, перерозподілили кошти і змінили ситуацію в освіті. Більше про питання порядку денного і післясесійну прес-конференцію міського голови розповість Крістіна Криженко.

27 вересня 2011, 17:24

В Галереї мистецтв з нагоди Всесвітнього дня туризму відбулись урочисті заходи

Крім привітань, тут підбили підсумки конкурсу на визначення кращого туристичного підприємства з надання послуг внутрішнього та в'їзного туризму. Яке туристичне обличчя міста сьогодні, знає Євгенія Давиденко.

27 вересня 2011, 17:31