Архів новин за 26.09.2011

Читання пам'яті Остроградського пройшли у педуніверситеті

До 210-ї річниці від Дня народження Михайла Васильовича Остроградського у Полтавському національному педагогічному університеті пройшли ХІ Всеукраїнські педагогічні читання. Пленарне засідання відвідали і наші журналісти.

26 вересня 2011, 16:56

Весна буває й восени

У Дендропарку Полтави цими днями знову розпустився бузок. Така ж ситуація – в багатьох містах України. Причинами такого явища цікавився Віталій Артамонов.

26 вересня 2011, 16:57

Працівники податкової міліції вилучили з обігу велику партію тютюнових виробів, які не були марковані марками акцизного збору

Зекономити на податках вирішив мешканець Кременчука, реалізовуючи цигарки без відповідної документації. Під час чергової перевірки податківці у чоловіка виявили партію в 10 тисяч пачок цигарок.

26 вересня 2011, 16:59

Правоохоронці хочуть боротися з наркодилерами за допомогою громадськості

240 кілограмів наркотичних речовин на загальну суму в 2 з половиною мільйона гривень – такий здобуток правоохоронців за 8 місяців 2011 року. З цього приводу в обласному управлінні міліції сьогодні відбулася прес-конференція начальника відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків у Полтавській області Олега Кропивки.

26 вересня 2011, 16:59

Грузія хоче заборонити використання назв своїх національних страв

Нещодавно в українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що найближчим часом в Україні не можна буде виготовляти чурчхелу та хачапурі, адже Грузія збирається запатентувати свої національні страви. А чи є офіційний власник у полтавських галушок, дізнавалася Альона В'язнікова.

26 вересня 2011, 17:01

Чим ближче до сесії – тим більше засідань

Це про депутатів-обласників, які роглядають питання, винесені на порядок денний наступного пленарного засідання. Про що говорили на засіданні постійної комісії облради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, знають наші кореспонденти.

26 вересня 2011, 17:02

Допоможіть відремонтувати дитячі майданчики!

Із таким проханням до редакції нашої студії надійшло звернення від полтавських мам. Останні говорять: їх малеча вже звикла гуляти на облаштованих дитячих майданчиках, однак із часом така прогулянка переростає у реальну небезпеку опинитися на лікарняному ліжку. Все через те, що гойдалки не просто обмальовані, а зламані невідомими. Бачили все на власні очі наші журналісти.

26 вересня 2011, 17:03