Архів новин за 24.09.2011

Свій півстолітній ювілей цими днями відзначає оптичний диск

Всім відомий носій інформації, який став справжнім проривом в інформаційній сфері, був винайдений у 1961 році, але популярності набув лише в середині 90-х. Більше про цей незамінний помічник зберігання інформації знають наші журналісти.

24 вересня 2011, 14:42

Полтавська команда дружин юних пожежних «Полум'яні серця» увійшла до десятки найкращих команд України

Як боролися за звання кращих знавців правил безпеки життєдіяльності учні 38 школи – у наступному сюжеті.

24 вересня 2011, 14:43

Освітяни – проти сигарет

Українські педагоги закликають Верховну Раду допомогти їм боротися із палінням у школах та заборонити усю рекламу сигарет. Антитютюнові громадські організації навіть провели моніторинг на прикладі Києва і пояснили, яким чином впливає ця реклама на підліткі

24 вересня 2011, 14:44

Правоохоронці області затримали заощадливого наркозалежного

Заощадливого наркозалежного, який говорить, що зберігав 9 кілограмів наркотиків тільки для власного вживання, затримали працівники міліції у Кременчуці. Подробиці цієї нарко-історії – у наступному сюжеті.

24 вересня 2011, 14:45

Виставкою з полімерних матеріалів відзначали День міста у 30 гімназії

До 68 річниці визволення Полтави у навчальному закладі пройшли змагання на кращий виріб з натуральних та полімерних матеріалів, а також – конкурс на найзеленішу класну кімнату.

24 вересня 2011, 14:47

Вони День міста відсвяткували польовою кашею

Зустріти свято у лісі, граючи у військово-патріотичну гру, а потім разом поласувати справжньо солдатською кашею, вирішили в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Все направлено на те, щоб студентство долучилося до історії і пам'ятало її. Більше – у наступному сюжеті.

24 вересня 2011, 14:48

Святкувати завжди легше, аніж потім боротися з наслідками народних гулянь

Традиційно після свята деякі несвідомі полтавці залишають за собою купу непотребу. Ще торік його починали прибирати затемно, цього ж року Полтава зустріла ранок в смітнику. Побачила наслідки свята і наша знімальна група.

24 вересня 2011, 14:50

На Театральній площі у суботу пройшла екологічна акція «Рухай планету»

Організатори акції, яка пройшла у суботу на Театральній площі, впевнені: якщо покращити екологію, на здоров'я кошти витрачати буде не потрібно. «Рухай Планету» – таку назву мала акція, проведена екологами-активістами. Останні поставили перед собою мету – інформувати людей про необхідність переробки вторсировини. Чи впорались вони з поставленим завданням, знають наші журналісти.

24 вересня 2011, 14:51

Маємо перевиконання – віддаємо галузі охорони здоров'я

На медицину депутати-обласники планують перерозподілити ще 3 з половиною мільйона гривень, і, окрім цього, в період до 2013 року – реалізувати програму по ВІЛ та СНІДу. Про ці та ніші питання говорили народні обранці на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров'я.

24 вересня 2011, 14:52