Архів новин за 2.09.2011

Мазепа фест у Полтаві буде, втім, без року

Про це зокрема повідомив журналістів його організатор Микола Кульчинський. Серед інших змін – цьогоріч в рамках заходу проведуть день українського кіно і барокової музики. А із наступного року фестиваль взагалі хочуть зробити платним. Тему продовжують наші журналісти.

2 вересня 2011, 17:12

Сьогодні вже 2-ге вересня, але свято знань триває

З привітаннями і подарунками завітали до полтавських інтернатів № 1 і 2 та загальноосвітньої школи № 19 представники ГО "Фонд захисту і підтримки талановитих дітей" імені Анатолія Кукоби.

2 вересня 2011, 17:13

Цієї осені та зими в Полтавській області очікується поширення нового виду грипу «Перц»

Такі висновки роблять лікарі обласної санітарно-епідеміологічної станції. Початок епідемії також очікується раніше. Як вберегтися від нового вірусу та як підготувати себе до можливої епідемії грипу дізнавались наші журналісти.

2 вересня 2011, 17:15

Кінець курортного сезону - початок активної роботи венерологів

За статистикою люди, які їздили відпочивати в теплі краї і використовували там, так би мовити всі привілеї відпустки, частіше хворіють на венеричні захворювання аніж ті, які літо провели в рідному місті. Детальніше про осінній «урожай» венерологів – у наступному сюжеті.

2 вересня 2011, 17:16

Календарне літо добігло кінця, виходить на фінішну пряму і купальний сезон-2011

Полтавські водолази зітхають із полегшенням: цьогоріч люди стали більш обачнішими, і нещасних випадків на воді поменшало. Втім, їх причина залишилась незмінною – алкогольне сп'яніння відпочивальників.

2 вересня 2011, 17:20

В Октябрському районі міста невідомі вандали почали потроху розбирати пам'ятник воїнам-інтернаціоналістам

До самої конструкції діло ще не дійшло, але тротуарної плитки вже не дорахуєшся. В райвиконкомі про ситуацію знають і говорять: виправлять все до дня міста.

2 вересня 2011, 18:20

Кількість хворих на алергію у Полтаві у порівнянні з минулим роком виросла в 2 з половиною рази

Винуватиця черг в алергічних відділеннях міста - амброзія. Полтавці вже втратили надію, що міська влада почне помічати кущі шкідника заввишки 1,5 метри: мешканці борються з рослинами власними силами. Практичні поради на допомогу борцям у наступному сюжеті.

2 вересня 2011, 18:22