Архів новин за 19.09.2011

Майже 30 років у всьому світі використовують електронну посмішку – смайлик

Запропонували його 19-го вересня 1982 року в Америці. З того часу така нехитра конструкція надовго увійшла в побут користувачів електронних засобів зв'язку. Далі про це – більше.

19 вересня 2011, 17:06

У Полтаві збирали гроші для безпритульних тварин

Полтавська обласна благодійна організація «Центр захисту живої природи «Юний європеєць» до Всесвітнього дня захисту тварин провела благодійний концерт «Серце віддаю чотирилапим». Кошти збирали на стерилізацію та лікування бездомних тварин.

19 вересня 2011, 17:07

Міський будинок культури – один з головних осередків виховної та просвітницької роботи в місті

Жоден великий мистецький захід у Полтаві не проходить без участі самодіяльних колективів МБК. А долучитися до творчої когорти Будинку культури може будь-який полтавець, головне, визначитися із напрямком. Для того, щоб вибрати було легше, усі колективи закладу виступили на одній сцені. День відкритих дверей відвідали і Альона В'язнікова та Дмитро Ейбатов.

19 вересня 2011, 17:08

Точність роботи медичного обладнання не повинна викликати сумнівів

І для того, аби медична техніка в області відповідала державним стандартам, «Полтавастандартметрологія» проводить постійні повірки медичного обладнання. Про результати чергової ревізії знають наші журналісти.

19 вересня 2011, 17:09

На Полтавщині через 100 гривень чоловік убив 68-річну пенсіонерку

Розшукали зловмисника менше ніж за добу. Виявилося, що затриманий знаходиться на випробувальному терміні за розбій та грабіж. Тепер чоловікові загрожує ще до 15 років ув'язнення за умисне вбивство.

19 вересня 2011, 17:10

Незабаром галузь тваринництва на Полтавщині отримає нове життя

Все це – завдяки чималій кількості інвестиційних проектів, що вже втілюються. Перевірити хід реалізації одного з них та відкрити два нових дитячих садочки – таким було головне завдання під час робочої поїздки губернатора області на Кобеляччині. Більше про це – в наступному сюжеті.

19 вересня 2011, 17:12

Попрацював на виборах, отримав гроші – поверни їх державі

Саме за такою схемою наразі діють у Пенсійному Фонді України. Чимала кількість пенсіонерів, задіяних у виборчих комісіях, зараз звертається до різноманітних правозахисних організацій, адже з їх пенсій, кажуть вони, незаконно відраховують гроші до Пенсійного Фонду. Пояснюють це перерахунком. Руслан Гунько знає більше.

19 вересня 2011, 17:13

Із торбами, коляскамм і дітьми до своїх квартир – виключно пішки

Це про мешканців будинку по вулиці Фрунзе, 44, які вже кілька місяців живуть із непрацюючим ліфтом. Люди нарікають: куди тільки не зверталися, результату немає жодного. Чому відключили, хто за це має відповідати і коли нарешті запрацює кабіна на тросі, намагалась з'ясувати Крістіна Криженко.

19 вересня 2011, 17:14

Цього дня Михайло творить чудо

Православний люд відзначає одне з найшанованіших церковних свят – згадує Архістратига Михаїла. У цей день не можна працювати, треба казати тільки правду і милувати вбогих.

19 вересня 2011, 17:18