Архів новин за 17.09.2011

Ще одне унікальне місце відпочинку у Полтаві – Короленківський сад

У літературно-меморіальному музеї імені Короленка можна не тільки послухати цікаву екскурсію, а ще й випити чаю з варенням із кизилу, зібраного з кущів, які саджав сам Володимир Галактіонович. Дерева, які ще пам'ятають письменника, та інші незвичайні рослини бачили Альона В'язнікова та Євген Серба.

17 вересня 2011, 13:56

Полтавським дітям нагадували, як поводити себе у лісі

У рамках акції «Дендропарк облаштовуємо разом» та з метою привернути увагу громадськості до відродження пам'ятки садово-паркового мистецтва та підвищення рівня культури відпочинку на природі Полтавський міськвиконком спільно з Громадською організацією «Діти Чорнобиля» організували для дітей екскурсію парком. Як правильно поводити себе у лісі, згадували й наші кореспонденти.

17 вересня 2011, 13:57

Деякі власники інтернет-клубів продовжують порушувати Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні»

Днями співробітники Державної податкової інспекції спільно з працівника прокуратури Ленінського району в одному з інтернет-клубів нашого міста вилучили грального обладнання на 50 тисяч гривень.

17 вересня 2011, 13:58

До 25-річчя літературна студія «Голос ветерана» сама собі зробила подарунок – випустила збірку

Це – спільна робота членів студії, яких нині нараховується близько 30-ти. Цього разу представили доробок студентам одного із полтавських вишів.

17 вересня 2011, 14:00

В Полтаві згадували події сімдесятирічної давнини

Науково-практична конференція, присвячена подіям 70-річної давнини, Великій Вітчизняній війні, зібрала у стінах Полтавського військового інституту зв'язку офіцерів та істориків з різних куточків України. Невідомі сторінки історії битви з фашистськими загарбниками досліджували і наші кореспонденти.

17 вересня 2011, 14:00

Крок у напрямку впровадження інклюзивного навчання зробила Полтавська ЗОШ №19

Цьогоріч за парти тут сіли діти з особливими освітніми потребами. Чи є можливим і доцільним сьогодні навчання таких дітей у звичайних класах, дізнавались наші журналісти.

17 вересня 2011, 14:02

За контрацепцією – до пологового будинку

Медики закликають жінок дбати про своє здоров'я і окрім того, що планувати свою вагітність, не забувати про контрацепцію. Останньої у місті, переконуть, вистачає, а для цільових груп готові роздавати її безкоштовно. Більше – у наступному сюжеті.

17 вересня 2011, 14:06

Сім років свого існування у Полтаві відзначив магазин стильного та модного одягу для всієї родини «Sela»

Така дата не пройшла непоміченою для постійних клієнтів бренду: для них – приємні ціни та проведення лотерей на отримання дисконтних карт зі знижкою та головний приз – розіграш сертифікату на 1000 гривень. Більше знає Крістіна Криженко.

17 вересня 2011, 15:08