Архів новин за 16.09.2011

З виставки робіт своїх вихованців розпочинає навчальний рік обласне наукове товариство «Персей»

Урочисте зібрання провели в музеї Короленка, де юні конструктори представили діючі моделі різноманітної техніки. На першому дзвонику «Персея» побувала і наша знімальна група.

16 вересня 2011, 16:51

У Галереї мистецтв відкрилася перша персональна виставка полтавського художника Андрія Левченка

Картини у стилі фотореалізму бачили і наші журналісти.

16 вересня 2011, 16:53

В управлінні МВС України в Полтавській області відбулось засідання колегії УМВС

Правоохоронці підбили підсумки роботи за 8 місяців цього року, проаналізували результати кадрової ротації і визначилися з пріоритетними напрямками роботи.

16 вересня 2011, 16:56

Найближчим часом лави працівників управління МНС в Полтавській області поповняться

58 юнаків – майбутніх рятівників – урочисто склали присягу на вірність українському народу. Попереду у них – тривалий курс навчання, але, склавши присягу, вони вже підтвердили свою готовність рятувати людей та ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій.

16 вересня 2011, 16:56

У суботу 17 вересня своє професійне свято відзначать МНС-ники

З нагоди Дня Рятівника та 15 річниці створення Міністерства з надзвичайних ситуацій України урочистості відбулися і в управлінні МНС Полтавської області. Як святкували рятівники, дивіться у наступному сюжеті.

16 вересня 2011, 16:57

В Києві розпочалась епідемія кишкового грипу

За даними прес-служби Міністерства охорони здоров'я, за два дні у столиці захворіло 16 чоловік. У Полтаві, повідомляють в міській санепідемстанції, ситуація стабільна і показники невисокі. Яким чином можна убезпечити себе від недуги та про симптоматику останньої більше знають наші журналісти.

16 вересня 2011, 16:57

Правова допомога в Полтаві буде безкоштовною

Верховна Рада прийняла законопроект, який передбачає надання безоплатної правової консультації усім громадянам. Семінар, який провели в обласній державній адміністрації за участю помічника міністра юстиції, покликаний роз'язнити процес впровадження цієї системи. Як саме діятеме закон, дізнавались наші журналісти.

16 вересня 2011, 16:58

Полтавці не поспішають об'єднуватися в ОСББ

ОСББ – це об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, які мають прийти на зміну ЖЕДам, управляючим компаніям та іншим структурам. В ОСББ між жителями та надавачами тих чи інших послуг посередників немає. Такий механізм виглядає досить вигідним, втім, мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 107, розбившись на два табори – ті, хто «за» і хто «проти», об'єднуватися у співвласники не поспішають. Які на те є причини, чули наші кореспонденти.

16 вересня 2011, 17:00