Архів новин за 15.09.2011

83 роки тому у світі з'явився перший антибіотик

Олександр Флемінг майже століття тому у своїй лабораторії відкрив пеніцилін, тим самом зробивши одну з найголовніших революцій у світовій медицині. Пеніцилін вважається ліками, які врятували найбільше життів за всю історію людства. Про найвідоміший антибактеріальний препарат більше дізнавався Віталій Артамонов.

15 вересня 2011, 17:07

У Галереї мистецтв розпочала роботу виставка малюнків вихованців арт-студії «Веселі долоньки»

Діє вона при Полтавській спеціальній загальноосвітній школі №39. 59 робіт, виконаних руками маленьких митців, всі охочі можуть переглянути у залі імені Саші Путрі. Експозицію «Обіймемо планету дитинства» бачили і наші журналісти.

15 вересня 2011, 17:08

Полтавську молодь про заборону розпиття алкогольних напоїв у Корпусному парку будуть попереджувати наліпки на лавках

Таку акцію-нагадування провів Полтавський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

15 вересня 2011, 17:10

«Світ зіткнувся з новими викликами безпеці, як їм протистояти?»

Про це сьогодні дискутувала студентська молодь на дебатах. Захід провели на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Знання теми, артистизм, харизма та віра в себе – те, що потрібно було гравцям, аби вибороти перемогу.

15 вересня 2011, 17:11

Міліція та працівники Міністерства надзвичайних ситуацій об'єднались для проведення спільних навчань

Від уявної пожежі, яка за легендою сталася на 5 поверсі лікарні, працівники МНС рятували пацієнтів та надавали їм першу медичну допомогу.

15 вересня 2011, 17:12

Молодик врятував з вогню шестирічну дитину

Пожежа, під час якої зайнялася квартира у п'ятиповерхівці по вулиці Леніна, сталася у Полтаві у середу. Обійшлося без жертв, але ситуація могла б мати і більш трагічний кінець: у палаючій квартирі на другому поверсі сам удома залишився шестирічний хлопчик, а двері були зачинені. З вогню дитину врятував молодик, який випадково опинився поруч. Подробиці цієї історії – у сюжеті Альони В'язнікової.

15 вересня 2011, 17:13

Все під відеоконтролем тепер буде у полтавських митників

На місцях прибуття вантажів нині встановлюються відеокамери, які будуть контролювати весь процес проходження митного формлення. Про новинки і досягнення за 8 місяців поточного року на прес-конференції розповіли очільники Полтавської митниці.

15 вересня 2011, 17:14

В обласній раді знову говорили про бюджет

Загальна сума надходжень до обласного бюджету і продовольча безпека області стали основними питаннями, які сьогодні виносилися на розгляд комісії з питань бюджету та управління майном. Яка ситуація з виконанням бюджету та які сфери потребують першочергового фінансування, чув Віталій Артамонов.

15 вересня 2011, 17:15