Архів новин за 14.09.2011

Азартні ігри виходять з тіні і будуть тепер підконтрольні державі

Саме це передбачає новий законопроект у Верховній Раді, який зареєстрував один з народних обранців. Більше про перспективи нового азартного життя українців, думка полтавських правоохоронців та пересічних полтавців з цього приводу – у наступному сюжеті.

14 вересня 2011, 15:32

Навчити рятувати

Таку мету поставило Полтавське товариство Червоного Хреста і попрямувало до полтавського вишу. Для студентів першокурсників – навчання: яким чином і в яких ситуаціях слід надавати першу невідкладну допомогу ще до приїзду карети швидкої. Більше – у наступному сюжеті.

14 вересня 2011, 15:43

У Полтаві триває фінал сьомого Міжнародного Марафону інвалідів-візочників «Співдружність-2011»

У його рамках на Театральній площі відбувся спортивно-мистецький захід «Місто рівних можливостей». Які таланти демонстрували у Полтаві учасники Марафону, бачили наші кореспонденти.

14 вересня 2011, 15:45

Все ближче сесія обласної ради і все частіше відбуваються засідання профільних комісій

Цього разу народні обранці зібрались на чергові збори постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства.

14 вересня 2011, 15:55

Серед білого дня у Полтаві чоловік напав на 11-річну дівчинку, яка йшла до школи

Нападник накинув оком на золоті прикраси школярки. Не зупинило нападника навіть те, що навкруги були люди. Деталі цієї історії дивіться в наступному сюжеті.

14 вересня 2011, 15:55

«Здорова планета – здоровий ти»

Саме під такою назвою у Розсошенській гімназії відбувся третій Всеукраїнський форум юних дипломатів. Окрема увага – питанню збереження життя і здоров'я дітей. Про те, як правильно харчуватись і які власні новинки у харчовій галузі мають, учасникам форуму розповіли фахівці Полтавського університету економіки і торгівлі.

14 вересня 2011, 16:46