Архів новин за 12.09.2011

У Полтаві створено Асоціацію ринків Полтавщини

Її члени ставлять за мету розвиток дрібного підприємництва та захист ринків від так званої комуналізації, оголошеної міською владою.

Про це – у програмі «Ділова розмова».

12 вересня 2011, 09:47

Україна відтепер не буде переводити годинники на зимовий час та навпаки

Саме таку можливість передбачає новий законопроект, який розглядатиметься у Верховній Раді 23-го вересня. Ставлення полтавців до такої ініціативи нардепів дізнавався Руслан Гунько та Дмитро Ейбатов.

12 вересня 2011, 17:00

У Полтавському академічному обласному театрі ляльок стартував 74-й театральний сезон

Відкрили його прем'єрою вистави «Чумацький шлях».

12 вересня 2011, 17:01

Ці діти найкращі миттєвості літа зберегли у малюнках

Мова про талановитих дітей працівників Полтавської митниці, для яких вперше за всю історію установи організували конкурс малюнків «Мій літній відпочинок». Бачили роботи юних майстрів пензля і олівця й наші журналісти.

12 вересня 2011, 17:02

Найцінніше в житті людини – це посмішка дітей, адже вона наповнена щирістю та радістю

Саме так вважають в банку «Фінанси і Кредит», який вже традиційно розпочав акцію «Дитячий книгосвіт», в рамках якої більше десяти тисяч книжок у подарунок отримають маленькі читачі. Активно долучилися до акції і в Полтавському регіональному управлінні.

12 вересня 2011, 17:03

У Полтаві триває фінал сьомого Міжнародного Марафону інвалідів-візочників «Співдружність-2011»

Присвятили його 50-річчю першого польоту людини в космос та 25-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні учасники марафону поклали квіти до пам'ятного знаку Чорнобильської трагедії та відвідали територіальний центр Октябрського району міста.

12 вересня 2011, 17:05

Камуфляжна форма та стиль «мілітарі» – під забороною

Верховна Рада розглядає законопроект про заборону використання одягу Збройних сил. Він унеможливлює носіння військової форми, форми одягу інших військових формувань, знаків розрізнення і відзнак особами, які не мають на це законних прав. Кого саме стосується цей закон та що чекає на його порушників, дізнавались наші журналісти.

12 вересня 2011, 17:09

Безпека пішоходів під питанням чи прощавайте «лежачі поліцейські»?

Після останньої прес-конференції міського голови Олександра Мамая найбільш обговорювана тема – коли саме з полтавських доріг зникнуть примусові обмежувачі швидкості. Тему доцільності «лежачих поліцейських» на дорогах міста досліджували наші журналісти.

12 вересня 2011, 17:50