Архів новин за 10.09.2011

В Полтаві відбулася презентація свіжого номеру всеукраїнського науково-практичного журналу «Імідж сучасного педагога»

Майже всі статті видання цього разу написані полтавськими науковцями і мають тематику здорового способу життя. Побували на презентації і наші журналісти.

10 вересня 2011, 14:09

«Мазепа-фест» в Полтаві цього року – з вечорами українського кіно та музикою барокко, але без рок-концерту

Традиційний полтавський фестиваль через брак фінанасування обмежився лише «сінема», а розпочався з днів українського кіно. На перегляді короткометражних стрічок побувала і наша знімальна група.

10 вересня 2011, 14:10

В Україні у другу суботу вересня свою 115 річницю відзначає День українського кіно

Про фільми, які знімали у різний час на Полтавщині, та кінематограф області сьогодні, – в сюжеті Євгенії Давиденко.

10 вересня 2011, 14:10

Цими днями 24 роки тому вперше хірургічним шляхом були розділені сіамські близнюки

Остання операція по розділенню зрощених сестричок успішно пройшла у Китаї кілька днів тому. Обидві дівчинки залишилися живі і зараз знаходяться у стабільному стані. У середньому після операцій з розділення сіамських близнюків виживає лише кожен четвертий. Причому, успішним хірургічне втручання вважається навіть у тому випадку, якщо один з пацієнтів гине. Як часто і чому народжуються сіамські близнята, дізнавалися наші кореспонденти.

10 вересня 2011, 14:11

Москітна сітка не замінить вам віконних грат

Цю просту істину взяв за основу своїх злочинів молодий полтавець. Поки власники квартир спали, молодик залазив до помешкання через вікно і викрадав цінні речі. Про злодія- квартирника – у нашому наступному сюжеті.

10 вересня 2011, 14:12

«Зебра» у вересні – особливо актуально

Правила переходу вулиці ніби всім відомі. З світлофором все легко: червоний – стій, зелений – йди. А от перехід вулиці через «зебру» потребує цілого ряду дій як від пішохода, так і від водія. Особливо це актуально з початком навчального року. Нагадування про правила переходу вулиці через пішохідний перехід – у нашому наступному сюжеті.

10 вересня 2011, 14:14

У неділю, 11 вересня, в Україні своє професійне свято відзначають працівники нафтової та газової промисловості

Полтавщина у сфері нафтовидобування – вже 60 років. На урочистостях з нагоди ювілею та професійного свята були наші кореспонденти.

10 вересня 2011, 14:52