Архів новин за вересень 2011 року

Окрім Свята знань перше вересня відоме іще однією подією

Із Днем народження сьогодні слід привітати свій гаманець, а точніше його складову - наші гроші. 15 років тому у цей день було запроваджено національну валюту - гривню.

1 вересня 2011, 17:17

Привітала дітей з Днем Знань і Державтоінспекція області

У рамках Всеукраїнського конкурсу-рейду «Увага! Діти на дорозі». Працівники Державтоінспекції та Головтрансінспекції нагадали школярам та їх батькам , що дотримання правил дорожнього руху - це запорука життя. А щоб дітям було зрозуміліше та цікавіше правилам їх вчила - «Зебра».

1 вересня 2011, 17:21

Плюс 6

Саме стільки автобусів придбала обласна влада для потреб освіти районів області. Все – згідно профільної програми у питанні придбання шкільних автобусів для підвезення школярів та педпрацівників сільської місцевості до навчальних закладів. Побували на урочистостях і наші журналісти.

1 вересня 2011, 18:18

За день до першого дзвоника в Полтаві вже традиційно проходить посвята першокласників

Під час такого заходу малеча вперше збирається разом по класах та робить перші кроки у шкільне життя. З року в рік у Полтаві дотримуються такої традиції: зробити першачкам свято, а також подарувати їм перші шкільні подарунки. Більше про цьогорічну посвяту – у наступному сюжеті.

1 вересня 2011, 18:20

Квіти, букети, дзвоник

.. Все це атрибути одного з найбільших свят у нашій державі - Дня знань. З року в рік за давнею традицією саме 1-го вересня школярі після літнього відпочинку повертаються за парти аби продовжити свій шлях країною знань. Цей рік не виключення. А для першокласників 1-е вересня це перший шкільний досвід, таких першачків у Полтаві цього року 2560. Перший дзвоник у полтавських школах в 2011 році очима наших журналістів у наступних сюжетах.

1 вересня 2011, 18:23

Мазепа фест у Полтаві буде, втім, без року

Про це зокрема повідомив журналістів його організатор Микола Кульчинський. Серед інших змін – цьогоріч в рамках заходу проведуть день українського кіно і барокової музики. А із наступного року фестиваль взагалі хочуть зробити платним. Тему продовжують наші журналісти.

2 вересня 2011, 17:12

Сьогодні вже 2-ге вересня, але свято знань триває

З привітаннями і подарунками завітали до полтавських інтернатів № 1 і 2 та загальноосвітньої школи № 19 представники ГО "Фонд захисту і підтримки талановитих дітей" імені Анатолія Кукоби.

2 вересня 2011, 17:13

Цієї осені та зими в Полтавській області очікується поширення нового виду грипу «Перц»

Такі висновки роблять лікарі обласної санітарно-епідеміологічної станції. Початок епідемії також очікується раніше. Як вберегтися від нового вірусу та як підготувати себе до можливої епідемії грипу дізнавались наші журналісти.

2 вересня 2011, 17:15

Кінець курортного сезону - початок активної роботи венерологів

За статистикою люди, які їздили відпочивати в теплі краї і використовували там, так би мовити всі привілеї відпустки, частіше хворіють на венеричні захворювання аніж ті, які літо провели в рідному місті. Детальніше про осінній «урожай» венерологів – у наступному сюжеті.

2 вересня 2011, 17:16

Календарне літо добігло кінця, виходить на фінішну пряму і купальний сезон-2011

Полтавські водолази зітхають із полегшенням: цьогоріч люди стали більш обачнішими, і нещасних випадків на воді поменшало. Втім, їх причина залишилась незмінною – алкогольне сп'яніння відпочивальників.

2 вересня 2011, 17:20