Архів новин за 8.08.2011

За час свого існування людство постійно намагалося удосконалити своє життя

Неважливо, що саме було рушієм прогресу, важливо, що прогрес ніколи не зупинявся. Від колеса до космічного апарата, від льохів наповнених льодом і снігом до сучасних холодильників. Тепер рефрежератор став обов’язковим атрибутом чи не кожної кухні, а запатентував його американський винахідник Альберт Маршалл 112 років тому. Про історію осучаснення холодильного дива більше знає Альона В'язнікова.

8 серпня 2011, 18:04

Перевіряли чи є ще порох в порохівницях ветерани Полтавського та Черкаського футболу, які зустрілись в товариській зустрічі та стадіоні «Локомотив»

Недільний матч присвятили пам'яті великого тренера та футболіста Віталія Бардешина.

8 серпня 2011, 18:07

Більше 10 тон газоконденсату намагалися викрасти у Гадяцькому районі Полтавщини

Злочинне угрупування складалося з 8-ми чоловік, серед яких один неповнолітній юнак. Вже при першій спробі вивезти частину партії краденого палива - ініціаторів було затримано.

8 серпня 2011, 18:09

Іншим чином вирішили допомогти обласній лікарні батьки дітей, які лікувалися у медичному закладі

Вони мають на меті провести благодійний аукціон і на зібрані кошти придбати спеціальне обладнання для виходжування недоношених діток. Далі детальніше.

8 серпня 2011, 18:13

Обласній лікарні подарували продукти

Глобинська районна адміністрація проявила ініціативу і безкоштовно передала обласній лікарні продукти харчування для хворих стаціонару. Зустрічати посилку приїхав і губернатор області. Олександр Удовіченко переконаний - ініціативу аграріїв області підхоплять і інші господарства регіону - таким чином зекономляться гроші медицини.

8 серпня 2011, 18:15

І коли аварійні дерева доводиться звалювати комунальним службам - по вулиці 8 березня самотужки погрожує завалитися будинок - зсунутися у яр

З кожною наступною зливою дороги перед будинком за номером 23а стає все менше, а будівля все ближче опиняється біля провалля. З занепокоєними мешканцями будинку спілкувалися наші журналісти.

8 серпня 2011, 18:17

Проблема літа, зими, весни та осені – аварійні дерева

Їх у Полтаві нині вистачає. З приводу 3-х із них, що знаходяться на території одного двору до нас звернулись мешканці будинку по провулку Соколова, 22. Про їх проблему знають і самі комунальники, однак, до сих пір не роблять нічого, аби її усунути.

8 серпня 2011, 18:19