Архів новин за 30.08.2011

Літо закінчується, а разом з ним і канікули

За два дні школярі знову сядуть за парти. Щоб прощання з відпочинком було не дуже важким, а свято першого дзвоника веселішим- для дітей пільгових категорій на рівні району та міста влаштували благодійні заходи. Зустрічі відвідали і наші кореспонденти.

30 серпня 2011, 16:45

Усіх без виключення вчителів будуть навчати інформатики, а діти вивчатимуть англійську мову з першого класу

Забезпечення дітей підручниками та комп'ютерами, повноцінна можливість отримання дошкільної освіти. Ці та інші питання обговорювали сьогодні на традиційній серпневій конференції освітян. Більше про захід – далі у випуску.

30 серпня 2011, 17:02

Дитячі ігри закінчились трагедією для 10-ти річної дівчинки

В якості місця для розваг юні мешканці Полтави обрали дах гаража. Там одна з дівчат не втрималась на ногах і аби не впасти, схопилась за оголений електричний дріт.

30 серпня 2011, 17:03

В Полтавському аеропорту встановлять нову огорожу згідно вимог чинного законодавства

Принаймні, питання про фінансування означеного об'єкту сьогодні піднімалось на засіданні постійної депутатської комісії облради з питань будівництва, транспорту та зв'язку. Окрім цього, проситимуть і колег-депутатів, і голову облради вирішити ще і питання відеоспостереження. Більше – далі у випуску.

30 серпня 2011, 17:07

Мешканцям вулиці Соборний Майдан у Полтаві проходити через власне подвір'я стає дедалі небезпечніше

Причина в тому, що бур'яни перед їх будинками досягають майже людського росту, а комунальні служби на такі джунглі жодним чином не реагують. Більш детально про війну мешканців Соборного майдану з бур'янами – у наступному сюжеті.

30 серпня 2011, 17:16

Влітку мешканці міста скаржаться: через сморід повз контейнери для сміття неможливо пройти

Щоб позбутися неприємного запаху, говорять баки треба мити. Але ця справа затратна та кропітка, відповідають. На один день, щоб встигнути помити 30 контейнерів потрібно 2 тисячі гривень. Тему продовжують наші журналісти.

30 серпня 2011, 17:18

Біля музею Поле Полтавської битви на одному торговому місці опинилося двоє підприємців

На місце підприємця, який торгує тут вже 3 роки і має дозвіл реалізувати свої товари на цій території до кінця травня 2012 року, влада видала дозвіл на встановлення магазину іншому підприємцю, коли в аналогічному запиті першому відмовила. Хто правий у цій ситуації – спробували розібратись наші журналісти.

30 серпня 2011, 17:20