Архів новин за 29.08.2011

28 серпня православні віряни відзначили один із найважливіших, двунадесятих свят – Успіння Пресвятої Богородиці

Саме цього дня завершується Успенський піст, який тривав 2 тижні. Більше про історію свята і народні традиції, приурочені до нього – у наступному сюжеті.

29 серпня 2011, 16:41

У Галереї мистецтв – нова експозиція

На розсуд глядачів свої роботи цього разу представила Галина Бахова. Для неї персональна виставка під назвою «Загублений рай» – перше знайомство із глядачем, оскільки малювати жінка почала лише 3 роки тому і не має спеціальної освіти. Малюнки виконані олівцем та пастеллю, які сама авторка відносить до категорії спонтанного мистецтва.

29 серпня 2011, 16:46

У Полтавській обласній дитячій клінічній лікарні незабаром з'явиться нове медичне обладнання

Батьки, діти яких пройшли через відділення інтенсивного виходжування та реабілітації цієї лікарні на благодійному аукціоні зібрали 40 тисяч гривень, які планують витратити на купівлю сучасного офтальмоскопу.

29 серпня 2011, 16:53

Озброєний чоловік у нетверезому стані розгулював околицями села, лякаючи проїжджаючих автомобілістів

Добряче випивши та взявши в руки мисливську рушницю мешканець села Жуки Глобинського району вирішив прогулятися. П'яного «мисливця» помітив проїжджаючий повз голова Хорольської районної ради, який і викликав міліцію. Деталі цієї історії - у наступному сюжеті.

29 серпня 2011, 16:56

І знову про гроші, а саме інвестиції говорили сьогодні в облдержадміністрації

Майстер-клас по розробці інвестиційних проектів для представників органів виконавчої влади області влаштували експерти Європейької Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості. Побували на тренінгу, на якому можна здобути знання щодо залучення потенційних інвестицій в Полтавську область і наші кореспонденти.

29 серпня 2011, 16:58

Хліб у Полтавській області не має дорожчати, а ось комунальникам і риночникам може стати непереливки

Про перевірки зокрема цих об'єктів розповів на своїй прес-конференції голова Полтавського обласного тервідділення Антимонопольного комітету України Володимир Онищенко. Що основне зробили за рік поточний, скільки штрафів наклали і що ще перевіряють – слухали наші журналісти.

29 серпня 2011, 17:03

Місто Полтава отримало відзнаку Кабінета Міністрів України, як одне з кращих міст по благоустрою та комфорту в державі у 2010 році

Серед усіх міст та містечок Кабмін виділив Вінницю, Івано-Франківськ, Севастополь, Макіївку, Чернівці та саме Полтаву. За якими критеріями обирали населені пункти і чи зможе наше місто розраховувати на таку вдзнаку у році нинішньому намагався розібратися Руслан Гунько.

29 серпня 2011, 17:05

З початку року тільки у Полтаві на штрафстоянку ДАІ вилучено 100 мотозасобів

Мопеди, скутери, мотоцикли постійно фігурують у хроніках надзвичайних подій і є одним з найнебезпечніших засобів пересування. А появою цієї чудотехніки ми завдячуємо німецькому винахіднику Готлібу Даймлеру, який 29 серпня 1885 року запатентував мотоцикл.

29 серпня 2011, 17:31