Архів новин за 26.08.2011

Для тих батьків, що мають дітей-школярів одне із найголовніших нині питань – зібрати дитину до школи

Ціни ростуть, вимоги до шкільної форми і необхідності придбання канцелярського приладдя залишаються незмінними. У яку суму обійдеться батькам збори до школи – дізнавались Крістіна Криженко та Сергій Сепітий.

26 серпня 2011, 17:03

За статистикою вдвічі менше – по факту – кардинальних змін немає

Мова про розірвання шлюбів. У РАЦСі все пояснюють законодавчими змінами, через що і маємо менші цифри. Психологи ж навпаки: цифру збільшують, апелюючи до існування так званих громадянських шлюбів, облік розірвання яких ніхто не веде. Тему продовжують наші журналісти.

26 серпня 2011, 17:05

Босоніж – додому

Це про 15-ти ріну дівчинку, яку правоохоронці знайшли на автовокзалі міста. Нині загублена дівчинка знаходиться у притулку «Любисток», правоохоронці є шукають її батьків та встановлюють дійсне місце проживання.

26 серпня 2011, 17:17

Кількість злочинів в найближчому майбутньому має знизитись на 10%, а міліціонерів-правопорушників мають судити більш сурово, ніж звичайних громадян

Про це на прес-конференції повідомив начальник обласної міліції Олександр Рудяк. Також на зустрічі торкались питання дотримання порядку під час свят, та загальні проблеми роботи міліції. Детальніше в наступному сюжеті.

26 серпня 2011, 17:18

На центральному міському кладовищі могили поховані у смітті

До «Студії «Місто» звернулася жінка, яка переконує: відтоді як впритул до центрального кладовища з боку вулиці Серьогіна звели гаражний кооператив, її померлі родичі покояться на сміттєзвалищі. Справа в тому, що власники машин позбуваються сміття дуже просто – викидають його прямо на поховання.

26 серпня 2011, 17:19

Самі накидали, самі і прибирайте

Такий короткий зміст звернення одного з ЖЕДів міста до мешканців будинку. З того часу, як подібне оголошення з'явилося на під'їздах будинку, ситуація ніяк не змінилася. Причина – мешканці здебільшого не бажають виконувати роботу комунальників. І запитують - а за що ж ми платимо квартплату. За що – намагалися розібратися наші журналісти.

26 серпня 2011, 17:21

Чорнобильців держава позбавляє соціальних виплат та завдяки цьому хоче зекономити у бюджеті країни в 2011 році

Такої думки дотримуються ліквідатори аварії на ЧАЕС, які вже більше двох місяців з острахом чекають наслідків прийнятого 14 червня поточного року Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2011 рік». Чи дійсно чорнобильцям є чого боятися намагався дізнатися Руслан Гунько.

26 серпня 2011, 17:22