Архів новин за 22.08.2011

Вже почали потроху відзначати ще одне свято – День Незалежності

Зокрема, в Ленінському районі міста до ювілейної дати додається ще 5-та річниця відкриття відділення соціально-побутової адаптації пенсіонерів Ленінського району.

22 серпня 2011, 17:56

У неділю, 21 серпня завершив свою роботу Національний Сорочинський ярмарок-2011

, який, нагадаємо, цьогоріч присвятили ювілею Незалежності України і 180-й річниці виходу повісті Миколи Гоголя «Сорочинський ярмарок». В останні дні святкування на торжище приїздив народний депутат Олег Ляшко. Разом із іншими відвідувачами , нардеп, лідер Радикальної партії ліпив глиняні глечики, купував сувеніриі навіть чеканив монети на Гетьманському монетному дворі. Більше про візит народного обранця наступний матеріал.

22 серпня 2011, 18:26

Виставкову залу Галереї мистецтв прикрасили фотографії

Свою персональну виставку тут презентував відомий в Україні та за її межами журналіст та публіцист Констянтин Бобрищев. Портрети, які складали основну частину виставки оцінили і наші журналісти.

22 серпня 2011, 18:28

У Полтаві започаткували нову традицію і створили ще одне визначне місце

Біля торгово-розважального центру «Київ» встановили Арку закоханих. Тепер, аби шлюб був міцним і на все життя, у день весілля молодятам треба прив'язати стрічку до символічної арки.

22 серпня 2011, 18:30

На один день депутати міської та районних рад в Полтаві стали професійними спортсменами та виборювали справжні кубки та медалі

Так, у Полтаві відкрився перший етап Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів усіх рівнів. Побували на відкритті і наші журналісти.

22 серпня 2011, 18:33

До Дня Незалежності України в Полтаві офіційно відкрили двері ключового культурного осередку – Полтавського обласного театру імені Миколи Гоголя

Відтепер ми маємо заклад із надсучасними технічними можливостями і капітальним рмонтом всієї споруди. З цього приводу в театрі влаштували урочисті збори, біля входу провели виставку надбань нашого регіону за 20-ть років Незалежності країни. Більше про це знають наші журналісти.

22 серпня 2011, 18:35

Дорога, що проходить вулицею Сакко є однією із найнебезпечніших у місті

Неоднорозаво тут траплялися ДТП за участю різних учасників дорожнього руху. Вузька проїздна частина, відсутність дорожніх знаків, тротуарних доріжок - це далеко не всі підстави для того, щоб звернути увагу на безпеку дорожнього руху, переконані тутешні мешканці. Скільки тут дорожніх проблем - порахували і наші журналісти.

22 серпня 2011, 18:39

Полтава посідає 8 місце по Україні за рівнем заробітньої плати

Середньомісячна номінальна заробітня плата в області складає 2331 гривню за місяць. Та номінальна зарплата, як відомо, не показує реальний рівень життя населення. Скільки полтавці отримують реально, та чи можна за ці гроші нормально прожити дізнавались наші журналісти.

22 серпня 2011, 18:41