Архів новин за 2.08.2011

2 серпня християни відзначають свято пророка Іллі

Вважається, що коли в цього дня іде дощ – наступного року вродить добре. Якщо вірити прикметам, після зливи, яка була сьогодні, на полтавців чекає добрий врожай.

2 серпня 2011, 17:37

Цими днями більше 200 років тому у Франції народився метр і засновані на ньому метричні міри

Проте остаточно добре знайомі всім грами, кілограми, сантиметри і дециметри були встановлені і прийняті як міжнародні тільки через 90 років. З того часу майже всі країни світу перейшли на метричну систему виміру. Більше про неї – Альона В'язнікова далі.

2 серпня 2011, 17:39

Вони вправлялися у стрільбі, обороні та звільненні захопленого автобуса

Чергові навчання груп захоплення при міськрайвідділах відбулися на базі Навчального центру професійної підготовки УМВС України в Полтавській області.

2 серпня 2011, 17:41

День повітряно-десантних військ цього разу – без фонтану

Це вже 81 річниця створення ПДВ. В Полтаві та в інших містах України це свято перетворюється на справжнє дійство. В нашому місті люди в смугастих майках та синіх беретах цього дня зустрічаються в парку «Перемога».

2 серпня 2011, 17:42

Студенти Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка сьогодні складали військову присягу

Щоправда, участь в цьому заході брали не всі – лише ті сто юнаків, які пройшли спеціальну військову підготовку та навчальні збори, що стали головним іспитом для майбутніх офіцерів запасу.

2 серпня 2011, 17:44

Ремонтом ділянки траси державного значення Київ-Харків, яка проходить через Полтаву, займаються харківськи робітники та техніка

Роботи ведуться майже місяць. Чому в нашому місті дороги ремонтують працівники з Харкова всупереч заяві міського голови Олександра Мамая про те, що ці роботи виконуватимуть виключно полтавці, намагалася з'ясувати наша знімальна група.

2 серпня 2011, 17:45

На минулих вихідних в комунальному оздоровчому таборі «Супутник» майже півсотні полтавських дітей захворіли на вірусну інфекцію

Буквально за добу в більшості цієї малечі підвищилася температура тіла, з'явився біль у горлі та головні болі. Після детальної перевірки виявилося, що причина такого стану – не отруєння. Що ж зіпсувало відпочинок майже четвертої частини всіх табористів, намагалися розібратися наші журналісти.

2 серпня 2011, 17:45

У вівторок в Полтаві випала півмісячна норма опадів

Ця подія не лишилася непоміченою. Злива, яка тривала не більше пів години, стала серйозним екзаменом для всієї місцевої інфраструктури, яка відповідає за водовідведення, і в багатьох місцях з тріском його провалила. Про деякі наслідки стихії дивіться в наступному сюжеті.

2 серпня 2011, 17:48