Архів новин за 17.08.2011

У другій половині серпня на полтавців чекають магнітні бурі

Під час активних сонячних спалахів можливі перебої у електропостачанні та зв'язку, також уважнішими до свого здоров'я у цей період, переконані метеорологи, слід буди метеозалежним людям та сердечникам. В які саме дні магнітне поле Землі хвилюватиметься – дізнаєтеся з наступного сюжету.

17 серпня 2011, 19:38

Сьогодні виповнюється 29 років компакт-диску

На скільки байтів він виріс, що навчився робити і скільки молодших братів у нього з'явилося за ці роки у наступному сюжеті.

17 серпня 2011, 19:40

Рейд прокуратури Полтавського району чи законність відпочинку

На центральному пляжі у селі Ковалівка для зручності відпочивальників приватний підприємець встановив ряд малих архітектурних форм. У прокуратурі говорять: вони не проти створення умов для відпочинку, єдине, чого вимагають: наявності відповідної дозвільної документації. Детальніше – далі у випуску.

17 серпня 2011, 19:42

У Полтаві кожного дня декілька десятків мешканців міста ризикують опинитися у травмпункті

Причина цьому - драбина біля пам'ятника загиблим українським козакам, якою люди користуються щодня. Остання наразі майже вся прогнила та потребує негайного ремонту. Більше про це у сюжеті наших журналістів.

17 серпня 2011, 19:43

На Соборному майдані житловий будинок занурюється під землю

Більше місяця тому журналісти нашого телеканалу знімали сюжет про проблему мешканців будинку, що по вулиці Соборний майдан, 10А, який провалюється під землю. Лише тільки зараз проблему мешканців вирішили, щоправда частково та за їх кошти. Більше про це у наступному сюжеті.

17 серпня 2011, 19:45

У центрі міста – занедбаний фонтан

Менше, аніж за рік в Україні очікується великий наплив туристів, адже наша країна разом з Польшею прийматиме фінальну частину Чемпіонату Європи з футболу. Не лишається осторонь цього і Полтава, яка як місто-партнер Харкова має велику перспективу приймати в себе групу іноземних туристів. Однак вже зараз історичні місця у центрі Полтави, якими ще нещодавно мешканці міста пишалися, руйнуються та у занедбаному стані.

17 серпня 2011, 19:47

Відчинив свої двері для всіх бажаючих у вівторок, офіційно відкрився у середу – Національний Сорочинський ярмарок-2011

Торжище відкривали самі Полтавські обласні посадовці без Президента та прем'єр-міністра. Ярмаркуватимуть всі до неділі – 21 серпня, програма розписана по днях і годинах. Ціни трохи кусаються, втім, люди, як і заведено, продовжують торгуватися. Традиційні сорочки, глиняні вироби і новинки ярмарку на власні очі бачили Крістіна Крижкенко та Сергій Сепітий.

17 серпня 2011, 20:20