Архів новин за 16.08.2011

Не дивлячись на літні канікули, сьогодні у коридорах Полтавського ліцею №1 було галасно

Випускники 1960-го року вітали один одного. З 32 учнів класу зібралося 13, деяким довелося подолати тисячі кілометрів, щоб побачити своїх однокласників, які стали старшими на 51 рік.

16 серпня 2011, 15:10

Окрім традиційного Сорочинського ярмарку, відповідні управління та відділи міста та області продовжують готуватися до ще визначнішої дати – 20-ї річниці Незалежності України

Не один захід заплановано провести в усіх районах Полтавщини. У обласному ж центрі серед покладань квітів і проведення різноманітних культурно-масових заходів планують провести і дещо незвичне. 22 серпня біля обласного театру імені Миколи Гоголя пройде виставка основних досягнень нашого регіону за 20 років Незалежності. Що представлятимуть – дізнавалися наші журналісти.

16 серпня 2011, 15:12

У вівторок відкрився Національний Сорочинський ярмарок-2011

Ярмаркувати всі бажаючі матимуть змогу впродовж 6 днів – із вівторка по неділю включно. Хоча стартували народні гуляння фестивалем і забавами «Україна талановита» 16-го, офіційне відкриття заплановане на 11 годину середи. Саме 17-го числа, починаючи із 12.30 запланований ряд виступів народних ансамблів. В період із середи по суботу з 12-ї проводитимуть майстер-класи з приготування українського - козацького куліша, з ляльки- мотанки, розпису по склу, виготовленню іграшок, оберегів, боді-арт і багато іншого. Вперше на ярмарок завітає кінно-акробатичний театр, також 17-го числа пройде свято Полтавської галушки. На п'ятницю 19-те передбачене свято Спаса – освячення меду, яблук, короваїв з пригощанням всіх ярмаркуючих. Наступного дня – свято сала. Також організатори обіцяють провести фестивалі аматорських театрів і гумористичний фестиваль «Сміємося разом із Гоголем». Щовечора (до суботи включно) на Сорочинському ярмарку передбачені дискотеки та виступи зірових гостів. Окрім торгуючих і організаторів – ті, хто будуть не розважатися, а працювати – це правоохоронці. Аби відпочинок для всіх залишився без ексцесів, до Сорочинець для несення служби вже направили близько 400 працівників міліції.

16 серпня 2011, 15:17

Амністії 2011 бути! Відповідний Закон України набув чинності 28 липня 2011 року

Аби розібратися, хто має право на амністію, зібрати необхідні матеріали та направити запити до відповідних інстанцій відводиться 3 місяці. Скільки цьогоріч засуджених формально підпадають під амністію і хто загалом може на неї розраховувати розповів на своїй прес-конференції начальник управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Полтавській області Микола Ісаєв.

16 серпня 2011, 17:09

В Україні цього літа стало на ще один делікатес на столі пересічних громадян більше

Так, за останній місяць відбулося подорожчання такого молочного продукту, як твердий сир. В середньому кілограм сиру подорожчав на 10-15%. Яка ситуація з цим молочним продуктом у Полтаві - дивіться далі.

16 серпня 2011, 17:12

У самому центрі міста мешканці будинку 1а по провулку Піонерському живуть на згарищі

Половину будівлі майже винищила пожежа. Обвуглені рештки того, що колись було частиною будинку погрожує завалитися. Далі – у сюжеті.

16 серпня 2011, 17:16

У Полтаві стає небезпечно ходити вулицями, адже обабіч них на мешканців міста чатує небезепека

Щоправда стосується вона лише алергетиків, на яких влітку негативно впливає амброзія. Як боряться з цією небезпечною рослиною цього року у нашому місті намагалися дізнатися Руслан Гунько та Євген Серба.

16 серпня 2011, 17:18