Архів новин за 15.08.2011

Сьогодні 163 роки тому Уондо Хенчетт запатентував зуболікарське крісло

Поступово крісло модернізувалося та вдосконалювалося, але завдячуючи саме цьому американцю, послуги стоматолога тепер можна отримати, хоча б всівшись зручно.

15 серпня 2011, 16:07

З завтрашнього дня нічна електричка з Полтави на Гребінку та ранкова, яка відправляється в 10 ранку з Гребінки з 16 серпня курсувати не будуть

В чому причина відміна одного з найдовших приміських маршрутів дізнавались наші журналісти.

15 серпня 2011, 16:09

У суботу, 13 серпня відкрито сезон полювання

Прогнозованої відстрочки останнього на відміну від минулого року не відбулося, тож фанати мисливської справи цими вихідними мали нагоду повернутись із полювання не з порожніми руками. Які основні вимоги до законного полювання – далі у сюжеті.

15 серпня 2011, 16:18

З 14 серпня вступив в силу закон про відміну обов'язкового техогляду для легкових автомобілей

Працівники ДАІ відтепер не проводять техогляд авто. Цей обов'язок відтепер лягає на плечі об'єктів господарювання. Як ставляться водії до такого нововведення, та хто все таки повинен проходити техогляд дізнавайтесь з наступного сюжету.

15 серпня 2011, 16:20

Кавуни та дині, які традиційно в останній місяць літа є одними з найпопулярніших продуктів серед населення,нині дешевшають

Ці солодкі фрукти в серпні продають майже у всіх місцях великого скупчення населення. Тим паче, що й вибір їх надзвичайно широкий: від баштанних, вирощених на Полтавщині, до диньок та кавунів з сонячного Криму. Як дізнатися споживачеві звідки продукт насправді – у наступному сюжеті.

15 серпня 2011, 16:21

Відпочинок за пляшкою горілки вже зовсім скоро в Україні може стати примхою лише людей з гарним достатком

Уся проблема в тому, що найпопулярніший міцний алкогольний продукт серед населення найближчим часом подорожчає майже на 50%. Це результат останньої постанови Кабінету Міністрів України. Більше про це намагався дізнатися Руслан Гунько.

15 серпня 2011, 16:44

Сьогодні святкує свій день народження слово

І не абияке, а те, що кожен з нас чує щодня і по кілька разів. Через рік після появи перших телефонів Томас Едісон написав листа президентові телеграфної компанії Піттсбурга, в якому доводив, що найкраще вітання у спілкуванні телефоном — слово "hello" , яке у нас трансформувалося в "алло".

15 серпня 2011, 17:35