Архів новин за 12.08.2011

Не надав перевагу в русі власнику іншого авто – маєш тілесні ушкодження до того ж, не тільки свої

Саме за цієї причини, за словами працівників ДАІ, у Лубенському районі області сталася дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок останньої травмовано 11 осіб, двоє із яких – неповнолітні.

12 серпня 2011, 16:41

Голову Київської районної виборчої комісї хочуть звільнити через ЦВК

Заяву про порушення головою законодавства під час місцевих виборів в жовтні 2010 року написала секретар комісії Ганна Панасюк. З цього часу триває паперова тяганина. Члени комісії надсилають запити в найрізноманітніші інстанції. Та бажаного результату так і не досягли. Останнє звернення надіслали до Центральної виборчої комісії.

12 серпня 2011, 16:42

Комунальники оголосили війну сміттю

У відповідь, зокрема, і на серію сюжетів «Студії «Місто» про засміченість Полтави з рубрики "проблема дня" , яка покликана допомогти мешканцям у вирішенні їх проблем, комунальні підприємства міста сказали своє слово. Вони об'єдналися і оголосили сміттю бій. На війні, як на війні, перші агітаційні листівки полтавці побачать вже за тиждень.

12 серпня 2011, 16:44

Провулок Марата, що знаходиться на перекресті вулиці Фрунзе для мешканців стає непрохідним після кожного дощу

А сміття, яке знаходиться відразу за парканом нежилого будинку приманює до себе різну живність - з такими скаргами звернулися до редакції мешканці провулку. На місці побували наші журналісти.

12 серпня 2011, 16:47

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день молоді

Щороку це свято проходить під певним гаслом. Який девіз-2011 і взагалі яка вона - полтавська молодь, дізнавалися наші кореспонденти.

12 серпня 2011, 16:49

12 років тому в Україні закрили витверезники

Тепер всіх людей яких приймають працівники міліції чи швидкої в нетверезому стані розсилають по лікарнях, наркодиспансерах, та відділках міліції. Чи потрібні зараз витверезники та як без них живеться медикам та міліціонерам дізнавались наші журналісти.

12 серпня 2011, 17:33