Архів новин за 10.08.2011

Восени в Полтаві пройде обласний кінофестиваль

Це вже буде другий фестиваль документального кіно «Полтава Док», який проходить у нашому місті. До участі запрошені всі професіонали та любителі, які хочуть підтвердити свою кіномайстерність.

10 серпня 2011, 17:55

Дітей оздоровили менше, а у відсотках вийшло, що більше

Це про оздоровлення та відпочинок малечі нашого регіону. Обласники пояснюють: все через те, що кількість дітей, яка підпадає під оздоровлення стала меншою, а коштів витратили практично стільки ж. Із яких гаманців виймали гроші, які і кому робили пільги – у наступному сюжеті.

10 серпня 2011, 17:58

У Полтаві прямо під відкритим небом зберігаються унікальні музейні експонати

Мова йде про Музей дальньої авіації. Цікавіше у наступному сюжеті - в рамках інформаційного проекту «Все про музеї Полтави», створеного за сприяння Фонду Миколи Томенка «Рідна країна» спільно з Фондом «Полтавська родина» Андрія Матковського.

10 серпня 2011, 18:00

У Полтавської митниці перевиконання на більш ніж 80% і зростання середньоденних надходжень із 11-ти до 13-ти мільйонів гривень

Керівництво Полтавської митниці звітувало про чергові надбання і плани щодо подальшого вдосконалення співпраці із суб'єтами зовнішньоекономічної діяльності. Більше про це – далі у сюжеті.

10 серпня 2011, 18:02

У Полтаві навіть мешканці спальних районів живуть як над швидкісними трасами

У мешканців будинків 5 та 11 по вулиці Чураївни, що у мікрорайоні Левада - інша проблема. У них складається враження, що вони живуть поруч із швидкісною трасою. Спроби мешканців вирішити питання самотужки, тільки загострили його. На місці побували наші кореспонденти.

10 серпня 2011, 18:04

Будинок по вулиці Жовтнева 77-А можуть відключити від водопостачання

Історія здавалось би банальна - за борги перед водоканалом. Та ми платимо справно - запевняють члени ОСББ - на нас просто хочуть повісити борги будівельників. Хто винен і що робити - далі у сюжеті Віталія Артамонова.

10 серпня 2011, 18:06