Архів новин за 1.08.2011

Гран-прі V Міжнародного конкурсу-фестивалю «Самородки – 2011» вибороли артисти Полтавської обласної філармонії

З-поміж восьмиста виконавців з різних регіонів України, Росії, Білорусії, Близького та Далекого зарубіжжя найкраще показали себе тріо бандуристок «Вишиванка» з Полтави.

1 серпня 2011, 17:49

У Полтавському районі затримано групу молодих людей зі зброєю, документів на яку в них не було

Рухалися вони на автомобілі, а виявили їх через те, що в порушників банально не витримали нерви. Більше – у наступному сюжеті.

1 серпня 2011, 17:50

В Полтаві наркозалежність лікують за допомогою довготривалих програм

Направлені вони не тільки безпосередньо на хворих, але й на їх близьких. Така система, на думку членів благодійних організацій, – найбільш дієва в боротьбі з цією хворобою.

1 серпня 2011, 17:50

Дмитро Хрістов – про суд над Тимошенко

Підсумки першого місяця політичного процесу над Юлією Тимошенко сьогодні підбив перший заступник голови Полтавської обласної організації партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Дмитро Хрістов. На прес-конференції від імені фракції він висловив занепокоєння та незгоду з тими політичними процесами, які відбуваються в Україні стосовно Юлії Тимошенко, та судовими процесами взагалі.

1 серпня 2011, 17:52

З 1 серпня у Полтаві почали роботу щорічні шкільні ярмарки

Тут батьки можуть придбати все, необхідне для навчання. Зробити це можна з 9.00 до 18.00 на вулиці Жовтневій та ще на шістнадцяти осередках, які працюють на ринках в кожному мікрорайні міста. Скільки ж коштує зібрати дитину до школи – полтавці наразі сказати не можуть, кажуть – поки що тільки прицінюються.

1 серпня 2011, 17:53