Архів новин за 8.07.2011

За останні кілька років в Україні побільшало запозичених у Заходу традицій

На Новий рік діти чекають подарунків від Санта Клауса, популярними серед молоді стали костюмовані вечірки на Хелоуін, а найкращий час для освідчення у коханні відтепер День Закоханих. Мало хто знає, що католицькому Дню Святого Валентина існує наша рідна альтернатива. 8 липня Православна церква вшановує пам'ять Святих Петра і Февронії.

8 липня 2011, 14:47

Замки і сигналізація – ніпочому, головне – знати авто

Цим принципом і керувався у своїй діяльності 25-ти річний молодик. Через місяць після того, як вийшов із місць позбавлення волі, почав красти автомагнітоли із машин. Після 20-го викрадення в Октябрському районі міста його піймали правоохоронці.

8 липня 2011, 14:53

Ніч – не завада, реформі – бути!

Саме так вирішили і більшістю голосів у ніч проти 8-го липня у Верховній Раді ухвалили Пенсійну реформу. «За» проголосувало 248 нардепів. Тож на жінок очікує поступове збільшення пенсійного віку з 55-ти до 60-ти років. Передбачається також підвищити мінімально необхідний страховий стаж для отримання пенсії за віком із 5 до 15 років, а для новопризначених пенсій – підвищити нормативну тривалість страхового стажу для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі для жінок із 20 до 30 років і для чоловіків – із 25 до 35 років. Законом передбачається обмежити максимальний розмір пенсії на рівні 10 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність (з 1 квітня 2011 року вона обраховуватиметься в сумі 7640 гривень), зменшити розмір пенсії з 90 до 80% від зарплати держслужбовців. Крім того, законом передбачається підвищити пенсійний вік для чоловіків-держслужбовців до 62 років. Передбачається також поступово, впродовж 10 років, збільшити необхідну вислугу для призначення пенсії військовослужбовцям і деяким іншим особам із 20 до 25 років. Жити за новим пенсійним законодавством розпочнемо із 1 вересня. При прийнятті рішення нардепів не зупинили ні запропоновані поправки, більшість із яких відхилили до 22-ї години (із 487 врахували лише 7), ні мігинги, які влаштували невдоволені під стінами Печерського суду та Верховної Ради. Спілкувались із обуреними наші журналісти.

8 липня 2011, 14:55

В міліції Полтавщини розпочала роботу Громадська рада нового скликання

В управлінні внутрішніх справ області відбулося засідання установчих зборів дорадчого органу для забезпечення участі громадськості в формуванні та реалізації державної політики. На зборах затвердили склад та визначили регламент роботи, згідно з яким працюватиме Громадська рада.

8 липня 2011, 14:58

Полтавська студентка досліджує історію дореволюційних видань

Євгенія Подобна, студентка Інституту журналістики, презентувала у літературно-меморіальному музеї імені В. Г. Короленка свою першу наукову працю. Вона присвячена вивченню історії дореволюційного періоду газети «Полтавщина». На презентації побували наші журналісти.

8 липня 2011, 15:08

І знову про безпеку на воді

Працівники МНС провели чергову акцію на центральному пляжі міста: роздавали листівки, проводили усну роз'яснювальну роботу з правил поводження на воді, нагадували про надання першої допомоги потопельникам.

8 липня 2011, 16:15

Мешканці будинку по вулиці Театральній, 4/6 більше двох тижнів живуть без води

Але це – лише вершина айсбергу, вся проблема, жаліються люди, в тому, що підвали будинку затоплені нечистотами. В чому полягає причина таких проблем, намагався розібратися Руслан Гунько.

8 липня 2011, 16:17

Проблема мешканців будинку, що по вулиці Леваневського, 12, – дірявий дах

Рясні дощі наочно продемонстрували всі недоліки перекриття будинки. До речі, його людям вже давно обіцяють відремонтувати. Більше про це – у нашому наступному сюжеті.

8 липня 2011, 17:24