Архів новин за 6.07.2011

У середу всі бажаючі мали можливість націлуватися досхочу і при цьому не залишитись непочутим

6 липня світова спільнота відзначала Міжнародний день поцілунків. Відношення полтавців до останніх та їх роль в житті людини досліджувала Крістіна Криженко.

6 липня 2011, 17:17

З 6-го на 7 липня в Україні відзначається наймагічніше народне свято, так би мовити – вітчизняний Хеллоуін

В народі кажуть: «У ніч на Івана Купала не можна спати, оскільки в цей час оживає не лише природа, а й особливо активною стає всяка нечисть – відьми, перевертні, русалки, водяники, лісовики».

6 липня 2011, 17:18

Ми продовжуємо серію сюжетів в рамках нашої нової рубрики «Все про музеї Полтави»

Експозиція цього закладу присвячена життю і творчості першого класика нової української літератури, відомого полтавця, автора безсмертної «Енеїди» та «Наталки Полтавки». З ініціативи фондів Миколи Томенка «Рідна країна» та Андрія Матковського «Полтавська родина» пропонуємо вашій увазі знайомство із літературно-меморіальним музеєм Івана Петровича Котляревського.

6 липня 2011, 17:19

За результатами матчу за Суперкубок України з футболу свої підсумки підбивали лікарі

Він, нагадаємо, відбувся у Полтаві 5-го липня між командами «Шахтар» (Донецьк) та «Динамо» (Київ). Результати в ескулапів – майже ідентичні результатам правоохоронців. Більше – в наступному сюжеті.

6 липня 2011, 17:20

Придатні до армії – 78% юнаків міста

На черговому засіданні медради говорили про зниження стоматологічної захворюваності дитячого населення та стан лікувально-оздоровчої роботи серед підлітків та призовників.

6 липня 2011, 17:28

На ринках Полтави з'явились перші баштанні культури

Зазвичай основний їх наплив припадає на кінець липня. Та полтавці вже купують перші, дорогі й не завжди безпечні, солодощі. Що потрапляє до організму разом з кавунами і динями – дізнавались наші журналісти.

6 липня 2011, 17:40

Полтавські і бельгійські вчені спільно шукають шляхи раціонального використання енергії

Полтавські і бельгійські вчені спільно займаються вирішенням глобальних проблем, а саме – пошуком шляхів більш раціонального використання енергії. Про проміжні підсумки такої співпраці йшлося на Міжнародному семінарі в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Побували на ньому й наші журналісти.

6 липня 2011, 17:41

У будинку по вулиці Сінній, 4/2 мешканці живуть із затопленим підвалом

Жителі будівлі не можуть забрати зі своїх підвальних приміщень майно, а допомогти їм у відкачуванні води комунальні служби відмовляються. В ситуації розбирався Віталій Артамонов.

6 липня 2011, 17:42

Сім основних без додаткових питань – за годину

Такою народним обранцям і присутній пресі запам'ятається 6-та позачергова сесія обласної ради 6-го скликання. Розпочали зі змін до головного фінансового документу, продовжили наданням дозволів. Хоча більшістю голосів всі рішення були прийняті, без суперечок не обійшлося.

6 липня 2011, 17:44