Архів новин за 5.07.2011

Вони пропонують гарну альтернативу відпочинку

Замість міських калюж і відсутності сонечка – оздоровчі процедури. Все це – про дитячу лікарню, де наразі оздоровлюється та малеча, що підпадає під диспансерну групу. Для них і всіх бажаючих оздоровитися – все розписано. Чим і від чого лікують – дізнавались наші журналісти.

5 липня 2011, 12:52

Голова обласної ради Іван Момот завітав до інституту післядипломної педагогічної освіти

Втім, не заради підвищення кваліфкації (за освітою, до речі, Іван Момот - вчитель-історик), а аби поспілкуватися із вчителями міста та області.

5 липня 2011, 12:55

Працівники СБУ на Полтавщині викрили злочинне угрупування, яке розкрадало нафтову сировину з об’єктів ПЕК

Схему розробило троє чоловіків, вони ж і вивозили незаконним методом нафтосировину з підприємств. Подробиці – в нашому наступному сюжеті.

5 липня 2011, 17:14

Вже сьогодні на полтавську міліцію чекає екзамен на профпридатність

Лакмусовим папірцем стане матч за Суперкубок України між донецьким «Шахтарем» та київським «Динамо». А саме – забезпечення порядку під час його проведення. Самі ж правоохоронці запевняють: до спортивного дійства готові.

5 липня 2011, 17:15

Полтава приймає гостей з Бельгії, а саме – з провінції Ено

Останні тут – з економічною місією, присвяченою раціональному використанню енергії. Сьогодні гості зустрілись з представниками влади міста та бізнесменами Полтави, аби розробити план майбутніх контактів та налагодити співпрацю в економічній сфері.

5 липня 2011, 17:15

У Полтаві будинок по вулиці Великотирнівській, 16 не пристосований до кліматичних умов

Про це свого часу заявили мешканцям керівники вже неіснуючого ЖЕДу №10. Будинок нині перебуває на балансі іншого комунального підприємства, втім, проблеми в мешканців не змінилися: кожен дощ перетворює під'їзди на водоспади.

5 липня 2011, 17:16

Цей будинок хоч і маленький, втім, із великими проблемами

З проханням допомогти у співпраці із комунальниками до нашої редакції звернулись мешканці будинку по вулиці Гагаріна. Говорять: за документами вже повинні були отримати ремонт, натомість, за їх словами, із весни 2011 року не мають ні ремонту, ні навіть двірника.

5 липня 2011, 17:35

Ляшко хоче заборонити діяльність КПУ

Лідер Радикальної партії України, позафракційний депутат Верховної Ради Олег Ляшко зареєстрував в Парламенті законопроект, який передбачає заборону діяльності Комуністичної партії України. Про причини, які спонукали народного обранця зважитися на такий крок, – у нашому наступному сюжеті.

5 липня 2011, 17:36