Архів новин за 28.07.2011

Сьогодні – День хрещення Київської Русі

Офіційно з 2008 року ця подія визнана державним святом України, а відзначається 28 липня – в пам'ять про хрестителя Русі Володимира Великого.

28 липня 2011, 17:18

У музеї Короленка – виставка зі сміття, так званий треш-арт

У виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею Володимира Короленка нині можна побачити незвичайні композиції із звичайного побутового сміття.

Учні Розсошенської гімназії вирішили, що краса все ж врятує світ. «Збережи землю від сміття» – так називається виставка, на якій школярі і представили справжні зразки популярного на Заході треш-арту, або мистецтва сміття.

28 липня 2011, 17:19

Підбили свої підсумки роботи у першому півріччі цього року й правоохоронні органи області

Особливу увагу звернули на проблему корупції та способи боротьби із нею у вищих ланках влади. Говорили і про певні напрацювання у протидії організованій злочинності.

28 липня 2011, 17:20

Найближчим часом на полтавців чекає реформа

Вже до кінця наступного року лікарі обіцяють створити електронну базу хворих та розпочати електронну виписку рецептів. Детальніше – у наступному сюжеті.

28 липня 2011, 17:21

У Полтаві активісти благодійних організацій привертали увагу до гепатиту

В Полтавській області офіційно зареєстровано півтори тисячі хворих на гепатит, ще близько п'яти тисяч є носіями цього вірусу. Однак, реальні цифри – в десятки разів більші, вважають активісти благодійних організацій. Тому в Міжнародний день боротьби з гепатитом останні прийшли до стін облдержадміністрації, аби привернути увагу до цієї небезпечної хвороби та проблем хворих.

28 липня 2011, 17:22

В Полтавській області не вистачає сировини для нафтопереробних заводів

Натомість, у сільському господарстві нашого регіону – помітне пожвавлення: показники зібраного врожаю більші, ніж в минулому році. Про це все йшлося на розширеній колегії в Полтавській облдержадміністрації. Побувала на ній і наша знімальна група.

28 липня 2011, 17:23

Сьогодні вночі злива наробила шкоди в дев'ятиповерхівці по вулиці Чайковського

В одному з під'їздів зливова труба не витримала натиску стихії і вода полилася по стінам та через ліфтову шахту, затопивши декілька квартир. Неприємності, які довелося пережити їх мешканцям, бачили й наші журналісти.

28 липня 2011, 17:24