Архів новин за 27.07.2011

Цього ж дня свій День народження святкує гамбургер

У 90 роках ХХ століття у країнах пострадянського простору з'явилися перші кафе швидкого харчування. Тоді за американськими бутербродами тягнулася довга черга. А от на своїй Батьківщині гамбургер не втрачає популярності більше 120 років. За неофіційною статистикою, у рік американці з'їдають 20 мільярдів гамбургерів. Більше про цей улюблений багатьма продукт – у сюжеті наших журналістів.

27 липня 2011, 17:37

Сьогодні – День народження Короленка

Цього дня минає 168 років від Дня народження відомого російського та українського письменника, журналіста, публіциста і громадського діяча, життя якого тісно пов'язане з Полтавою, Володимира Галактіоновича Короленка. До цієї події в музеї Короленка пройшли урочистості та відкрилася нова виставка. Бачила це й Альона В'язнікова.

27 липня 2011, 17:38

Щороку в Україні виникає близько 60 тисяч пожеж

Левова частка цих надзвичайних подій припадає на літо. Аби запобігти їм, працівники Міністерства надзвичайних ситуацій проводять профілактичні бесіди з громадськістю. Цього разу вчили, як берегтись та запобігти пожежі, працівників соціальної сфери.

27 липня 2011, 17:40

Все про тарифи на електроенергію знають в Центрі обслуговування споживачів «Полтаваобленерго»

Проблеми споживачів при користуванні електроенергією намагаються вирішувати в Центрі обслуговування споживачів Публічного акціонерного товариства «Полтаваобленерго». Тут клієнти можуть отримати різнопланову консультацію та дізнатися про усі зміни, що стосуються тарифів за спожиту електроенергію. Руслан Гунько знає більше.

27 липня 2011, 17:40

В полтавських митників – свої підсумки роботи

Так вони на одному з підприємств Полтави виявили нелегальну італійську сантехніку на загальну суму 6,4 мільйона гривень. Радіатори центрального опалення, труби та інше сантехнічне приладдя за підробними документами надійшло від фірми, яка ніколи не мала комерційних зв'язків з полтавськими підприємствами.

27 липня 2011, 17:42

У Полтаві побільшало рецидивістів

Про це на координаційній нараді повідомив прокурор міста Полтави. Розглянули на засіданні й причини росту рецидивної злочинності за підсумками першого півріччя, а прокурор області Андрій Миронов попросив своїх колег прокурорів не робити міліціонерам ведмежих послуг.

27 липня 2011, 17:43

В жовтні Полтава матиме новий генеральний план міста

Його вже презентували, але проект генплану повинен пройти ще декілька етапів узгодження, перш ніж його винесуть на сесію Полтавської міської ради. Зокрема, один з етапів – громадське обговорення, яке вже розпочалося. Більше про проект нового генерального плану міста знає Руслан Гунько.

27 липня 2011, 17:44

У Полтаві некошена амброзія прикрашає парки

Щоправда, алергики такий гумор навряд чи оцінять, для них вона – загроза нормальній життєдіяльності. До того ж, цього року на боротьбу з амброзією в міській раді не виділили ні копійки. Чи й дійсно алергена так багато та як пропонують полтавці боротися з ним, дізнавався Руслан Гунько.

27 липня 2011, 17:45