Архів новин за 25.07.2011

Не все те золото, що блищить, не весь сік є соком

Державне підприємство «Полтавастандартметрологія» провело дослідження соків, які продаються з прилавків магазинів та супермаркетів Полтави. Соки перевірили на відповідність державним стандартам та на відповідність назві «сік». Більше про результати дослідження – в нашому наступному сюжеті.

25 липня 2011, 17:38

У Полтаві – авіаційні навчання

Цими днями в Полтаві було гучно від двигунів літаків, які раз-по-раз пролітали над містом, привертаючи увагу перехожих. А все тому, що Полтава опинилася в епіцентрі справжніх льотних навчань, які зараз відбуваються в Миргороді. Беруть участь в них українці, росіяни, білоруси та американці. Навчання проводяться в рамках підготовки до Євро-2012, яке відбудеться в Україні та Польщі у наступному році.

І з Полтавщиною пов'язано не тільки ім'я одного з перших теоретиків космонавтики Юрія Кондратюка, але й імена цілої плеяди видатних і відомих діячів у галузі повітроплавання, авіації, ракетної та космічної науки і техніки. Дізнатися більше та на власні очі побачити крісло для катапультування чи скафандр космонавта полтавці можуть у Музеї авіації та космонавтики. Зробити це, не відходячи від телевізора, можна просто зараз – у рубриці «Все про музеї Полтави».

25 липня 2011, 17:45

Полтавські наркоділки втратили близько мільйона гривень

Саме в таку суму, за попередніми даними, оцінили наркотичну сировину, яку виявили співробітники Управління СБУ у Полтавській області в двох місцях. Більше – у наступному сюжеті.

25 липня 2011, 17:46

У Комсомольську з балкону 4 поверху випав однорічний хлопчик

Малий, залишений без догляду батьків, сам видерся на перила балкону, не втримався і впав. Деталі цієї історії дізнавались наші журналісти.

25 липня 2011, 17:47

У літній період у Центрі зайнятості побільшало вакансій

Якщо шукач роботи не байдужий до зовнішнього вигляду Полтави, на благоустрої Полтави можна й підзаробити. Яку сезонну роботу пропонують полтавцям улітку, дивіться у наступному сюжеті.

25 липня 2011, 17:48

У Полтаві частина вулиці Сковороди за стадіоном «Ворскла» до сих пір перекрита для проїзду автомобільного транспорту

Це пов'язано з ремонтними роботами, які виконують працівники комунального підприємства «Полтававодоканал» на каналізаційному колекторі.

25 липня 2011, 17:49

Вони не штрафи на дорогах виписують, а кіно показують

Працівники ДАІ розпочали профілактичну роботу з водіями-порушниками правил дорожнього руху. Тепер, коли водія зупиняють вперше, замість складання протоколу працівники ДАІ показують водієві профілактичний фільм.

25 липня 2011, 17:49

Байкери вимагають від автомобілістів України поваги на дорозі

Полтава сьогодні на декілька годин стала справжнім байкерським містом, до нас завітав мотопробіг «Байккрай» на чолі з найсильнішим чоловіком планети Василієм Вірастюком. Мандрують автошляхами держави байкери не просто так, кажуть – мають певну мету. Більше про все це знає Руслан Гунько.

25 липня 2011, 17:51