Архів новин за 20.07.2011

У рамках проекту «Все про музеї Полтави» ми розповімо про Народний музей історії органів внутрішніх справ

Нагадаємо, сюжети підготовлені за підтримки благодійних фондів Андрія Матковського «Полтавська родина» та Миколи Томенка «Рідна країна».

20 липня 2011, 17:37

В області невтішна статистика із самогубствами

Так лише за один день самовільно пішло з життя п'ятеро людей.

20 липня 2011, 17:38

Допомоги полтавців потребує 3-річна Єва Власенко

Сьогодні на електронну пошту нашої студії надійшов лист. Від імені громадської організації «Без бар'єрів» та адміністрації дитячого садочку №40 «Ромашка» до нас із проханням допомогти звернулася Вікторія Хребтова. У садочку, який відвідує її дитина, сталося нещастя – з важким діагнозом «гострий лімфобласний лейкоз» до лікарні потрапила трирічна Єва Власенко. Не змогли залишитися байдужими і ми.

20 липня 2011, 17:39

Більшість українців не можуть дозволити собі відпочинок влітку

До такого висновку дійшли експерти Київського міжнародного інституту соціології.

Опитавши дві тисячі сорок респондентів, підрахували, що 66% українців взагалі не можуть дозволити собі відпочивати влітку, з них 23% заявили, що не мають можливості відпочивати, ще 43% опитаних сказали, що залишаться влітку вдома.

На другому місці за популярністю відповідей – відпочинок в Карпатах, Криму та інших вітчизняних місцях – 16%.

Провести відпустку на дачі або в заміському будинку планує 6% опитаних, поїхати до родичів у село – 5%.

І тільки 1% населення України планує провести відпустку за кордоном.

Опитування проводилося з 10 по 20 червня методом інтерв'ю серед всіх регіонів України. Статистична похибка не перевищує 3,8%.

Де свій відпочинок планують провести полтавці, дізнавалася Альона В'язнікова.

20 липня 2011, 17:41

Підприємство фактично не працює, а його працівники майже півроку не отримують зарплатню

Така ситуація склалася на спільному підприємстві «УМАК», яке свого часу займалося організацією пасажирських перевезень на найпопулярнішому маршруті у Полтаві – «Кільцевий». Більше про ситуацію, що склалася, знає Руслан Гунько.

20 липня 2011, 17:43

В Україні в житлово-комунальному господарстві плануються зміни

Так, за словами Президента України Віктора Януковича, в державі повинен існувати єдиний тариф на комунальні послуги. Перший крок до цього – обов'язкове встановлення в кожній квратирі лічильників на тепло- та водопостачання. Більше про це – Руслан Гунько.

20 липня 2011, 17:45

У Полтаві може статися справжнє екологічне лихо

«Зелена зона» відпочинку, що розташована на Садах-1, поступово засмічується та ніяк не доглядається, перетворюючись на копію сміттєзвалища на Макухівці. Хто ж повинен прибирати цю територію, намагалися дізнатися наші журналісти.

20 липня 2011, 17:45

Сьогодні весь світ відзначає день шахів

Ця інтелектуальна гра мільйонів офіційно святкує свій День народження з 1966 року. Гру, яку винайшли в Індії, зараз знає кожен, а стратегію шахматної гри удосконалюють й дотепер. Більше про народження гри, якій більше півтори тисячі років, знає Віталій Артамонов.

20 липня 2011, 18:13