Архів новин за 15.07.2011

В Галереї показали справжній «Український натюрморт»

Доторкнутись до справжнього мистецтва та поринути у світ українського натюрморту напередодні мали можливість усі, хто завітав в Галерею мистецтв на відкриття виставки картин, яку зібрав колекціонер Олексій Петренко. Не оминули цю подію і наші журналісти.

15 липня 2011, 17:55

У Кременчуці підпільне підприємство виготовляло шкарпетки відомої української марки

На повністю автоматизованому виробництві без будь-яких дозвільних документів на здійснення діяльності працювало четверо робітників. Віталій Артамонов про цей випадок знає більше.

15 липня 2011, 17:57

На Полтавщині злодії за муку, цукор та сало ледь не позбавили життя трьох жінок

Двоє чоловіків вночі вдерлися до чужого помешкання. Грошей у його господарок не виявилось, і тоді чоловіки викрали мішок муки і цукру. Більше про продовольчих розбійників знають наші журналісти.

15 липня 2011, 17:58

Майже один мільярд від полтавських митників за півроку отримав державний кошик

Окремо – напрацювання по порушенню кримінальних справ, пілотний проект з декларування і скорочення часу митного оформлення. Про основні надбання звітував на своєму брифінгу очільник полтавських митників Вадим Лось.

15 липня 2011, 18:00

Наркоманія – така ж хвороба, як і багато інших, тому її теж необхідно лікувати

Один з методів лікування – програма замісної терапії. В Полтаві вона виявилася настільки дієвою, що вже незабаром планується відкрити два нових центри. Більше про лікування – у наступному сюжеті.

15 липня 2011, 18:01

«Будьте пильними», – буквально благають батьків полтавські медики

У них нині – гаряче. Дітлахи, як показує практика, переломами рук-ніг не обмежуються: тут і струси, і тяжкі опіки. Із найбільшими екстремалами спілкувалась Крістіна Криженко.

15 липня 2011, 18:02

На межі катастрофи може опинитися Полтавська область

Це, якщо негайно не вжити посилених заходів по боротьбі з амброзією та карантинними рослинами. Для того, аби боротьба пройшла успішно, необхідна консолідація всього суспільства. Про це йшлося на засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій.

15 липня 2011, 18:04

Члени Громадської ради про Полтавському міськвиконкомі б'ють на сполох: у Полтавському районі – екологічне лихо, і від нього страждають люди

А саме мешканці села Макухівка, біля якого розташоване міське сміттєзвалище. Саме цій проблемі і присвятили засідання круглого столу громадської ради.

15 липня 2011, 18:05