Архів новин за 14.07.2011

Голова Спілки письменників України Володимир Яворівський у Полтаві презентував свою нову книгу

Короткий роман «Найдовша ніч президента» письменник представив на огляд полтавській літературній еліті в обласній бібліотеці імені Котляревського.

14 липня 2011, 17:16

У Полтаві під прикриттям масажного салону надавалися послуги сексуального характеру

Обслуговували клієнтів дівчата, яких підбирали за об'явами, розміщеними у газетах. Організаторами такого місця розпусти було п'ять чоловік. Більше про це – у наступному сюжеті.

14 липня 2011, 17:17

Дітям з хворобами опорно-рухового апарату та вадами психічного розладу у Полтаві є де підлікуватися

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів до 18 років працює постійно і допомагає малечі у фізичній та психічній реабілітації. Більше про це – в наступному сюжеті.

14 липня 2011, 17:18

Україна випереджає заявлені темпи збирання врожаю зернових культур на один день

В планах аграріїв – пришвидшити їх ще. Тим паче, як говорили на селекторній нараді з Міністерством аграрної політики в облдержадміністрації, зробити це цілком реально. Хоча і без проблем жнива на Полтавщині не обходяться.

14 липня 2011, 17:20

За тиждень в області – ще два потопельники

Актуальною залишається нині тема потопельників. Працівники МНС з відпочивальниками не припиняють проводити роз'яснювальну роботу, та й самі люди ніби-то всі правила поводження на воді знають. Втім, статистика тих, хто з необачності чи нетверезий не повернувся з водойми живим, в області постійно зростає. Так і останній тиждень додав два смертельні випадки на воді. Віталій Артамонов знає про це більше.

14 липня 2011, 17:21

У міського голови додалось 2 нових заступники

Змін зазнав і головний фінансовий документ – кошти перерозподілили. 11 мільйонів забрали із ремонту доріг і віддали на закупівлю нових тролейбусів, аби не брати обіцяний кредит. Більше про прийняті на 12-й сесій 6-го скликання Полтавської міської ради рішення знають наші журналісти.

14 липня 2011, 17:22

Заяви на спилювання аварійних дерев: ходіння по муках чи бюрократія радянських часів?

Небезпека і тут, і ось за будинком. Та ще й – над головою. Мешканці будинків номер сім, по вулицях Комсомольській і Крамського, мають спільні проблеми – аварійні дерева. І не по одному, а кілька. Люди хочуть, аби жедівці якнайшвидше їх спиляли, комунальники ж не поспішають, у них – своя процедура.

14 липня 2011, 17:40