Архів новин за 13.07.2011

У Полтаві дітей, хворих на ДЦП, лікують за допомогою іпотерапії

Це лікування, в основі якого лежить взаємодія хворої людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди. Ініціатор цієї акції в місті – Полтавський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

13 липня 2011, 17:08

Коли фрукти можуть принести шкоду

В період дозрівання яблук та абрикос багато людей вживають останні недостиглими. В результаті потрапляють до інфекційної лікарні. Як не отруїтися зеленцем та не провести частину літа на лікарняному ліжку, згадував Віталій Артамонов.

13 липня 2011, 17:10

До праці – із знаннями і впевненістю в собі

Для молодих людей, тих, хто вже здобув вищу чи середню освіту чи тільки навчається у вузі, в обласному молодіжному центрі праці готують новий проект. Більше про нього – в нашому наступному сюжеті.

13 липня 2011, 17:11

Полтава наразі – єдиний обласний центр, де немає пункту реєстрації та допомоги безхатченкам

Це збираються виправити працівники благодійної асоціації «Світло надії» спільно з обласною та міською владами. Про це говорили й на спеціально зібраній у Полтаві всеукраїнській робочій зустрічі представники неурядових громадських організацій. Більше про це розповість Руслан Гунько.

13 липня 2011, 17:12

Літо у розпалі, тож саме час для нанесення дорожньої розмітки

Полтавці нарікають: остання є далеко не скрізь: на одних дорогах можна побачити залишки минулорічних старань, на інших не вистачає рятівної «зебри». Чому цей вид комунальних робіт сповільнився, намагалися розібратися наші журналісти.

13 липня 2011, 17:14

Літо – час сезонного злочину: квартирних крадіжок

Літня пора для багатьох – час відпочинку, який частина людей намагається провести поза містом: в селі, на морі чи за кордоном. В Полтаві ж тим часом залишається квартира чи будинок з дорогоцінностями та побутовою технікою. Як не стати жертвами квартирних крадіїв і захистити від них своє помешкання, дізнавалися наші журналісти.

13 липня 2011, 17:28

13 липня у Полтаві вшановували образ Горбанівської Божої матері

Зранку у Свято-Макаріївському соборі, де нині перебуває ікона, провели урочисту Божественну літургію. Потому близько 3-х тисяч віруючих на чолі із духовенством міста традиційно пройшли хресним ходом до Горбанівки – місця, де було знайдено ікону. Бачила це дійство і наша знімальна група.

13 липня 2011, 17:36