Архів новин за 12.07.2011

Цього дня православна церква вшановує пам'ять 2-х святих – первоверховних апостолів Петра і Павла

Цього дня і закінчується Петрівський піст. Вже традиційно на Дублянщині в однойменному храмі відзначили храмове свято.

12 липня 2011, 17:39

Посміхніться, вас знімають!

Аси своєї справи, ті, хто цікавиться кольоровим і чорно-білим фото, із задоволенням носять із собою додаткові кілограми фототехніки, у вівторок мають нагоду відсвяткувати. 12 липня відзначається день Святої Вероніки, яку вважають покровителькою всіх фотографів, і саме вони відзначають сьогодні своє професійне свято.

12 липня 2011, 17:40

Без краваток, із посмішкою і не з порожніми руками

Полтавські митники – не про роботу і кошти, перераховані до держскарбниці, а про підшефну малечу. Свята першого дзвоника не чекали, приїхали просто привітати вихованців 2-го інтернату. Бачили все наші журналісти.

12 липня 2011, 17:41

Курортний роман: швидкоплинні почуття чи можливість створити сім'ю?

За статистикою, кожного року на відпочинку, подалі від дому, мільйони людей заводять куротні романи. Та лише мізерна кількість з них має шанс на своє продовження після повернення додому. В чому причина такого явища та чим, зрештою, може обернутись курортна інтрига, дізнавався Віталій Артамонов.

12 липня 2011, 17:43

Україна може стати однією із небагатьох країн, де на законодавчому рівні буде обмежене просування тютюнових виробів

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації рекомендував до другого читання законопроект про заборону реклами тютюну. У разі позитивного голосування Україна стане однією із небагатьох країн, де на законодавчому рівні буде обмежене просування тютюнових виробів.

12 липня 2011, 17:44

Свого фінансування вже кілька років чекають екс-працівники дочірнього підприємства НАК «Надра України» «Полтавнафтогазгеологія»

І не просто чекають, а з боями намагаються вибити колись зароблені кошти. Підприємство заборгувало людям понад вісім мільйонів гривень. Однак, ні самі екс-працівники, ні представники правоохоронних органів повернути гроші не можуть.

12 липня 2011, 17:45

У Полтаві, аби проїхати деякими її вулицями, без всюдихода – ніяк

Непрохідним вважають мешканці Кобищанів і свій район. Їм, кажуть, набридло чекати гіпотетичного ремонту, який обіцяють комунальники міста. Втім, наразі миряться, бо ремонт таки обіцяють. Чому з кількох вулиць взялися латати тільки одну, намагався розібратися Руслан Гунько.

12 липня 2011, 17:47