Архів новин за 11.07.2011

11 липня – Всесвітній день шоколаду

Ідеєю святкування ми завдячуємо французам, а росіяни вже поставили шоколаду... пам'ятник. Про «їжу богів», корисні властивості для організму і власне його виробництво більше розповість Крістіна Криженко.

11 липня 2011, 17:16

Влітку краще пити просту негазовану воду, зелений чай та натуральний квас

Такий вердикт і лікарів, і спеціалістів державного підприємства «Полтавастандартметрологія». Уникати радять солодкої газованої води та алкогольних напоїв. Чим же втамовують спрагу полтавці, дізнавались наші журналісти.

11 липня 2011, 17:18

«Її життя – у ваших руках»

Саме з такими словами звернулися до полтавців 100 вихованців хореографічного колективу «Пірует» на благодійному концерті, організованому для збору коштів на лікування від смертельно небезпечної хвороби керівника цього зразкового колективу. На сцені Міського будинку культури танцювали діти, бо надія ще є – на операцію треба зібрати 128 тисяч гривень.

11 липня 2011, 17:19

Наступна інформація буде корисною для тих, хто пакує валізи для відпочинку за кордоном

Аби зробити це без неприємних несподіванок, митники дають поради, а саме – нагадують про основне: що можна із собою брати і в якому обсязі. Занотовували все і наші журналісти.

11 липня 2011, 17:21

Стартувала друга фаза Проекту ЄС та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Проект розрахований на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших проблем та спрямований на поліпшення умов життя. На семінарі підбили підсумки завершення 1 етапу проекту та узгодили співпрацю у впровадженні 2 етапу.

11 липня 2011, 17:22

Постійні дощі додали проблем і працівникам КП «Полтававодоканал»

Так, останні змушені були усувати проблеми з каналізаційними колекторами навіть у негоду. Самі ж об'єкти, як пояснюють у «Водоканалі», працюють нестабільно через поважний вік. Більше про усування працівниками комунального підприємства наслідків негоди – у наступному сюжеті.

11 липня 2011, 17:23

У Полтаві в центрі міста під'їзд одного з будинків повільно провалюється під землю

Мешканці злощасної будівлі б'ють на сполох, адже просідання будинку видно неозброєним оком. Хто винен в цьому та як допомогти людям, намагалися розібратися Руслан Гунько та Дмитро Ейбатов.

11 липня 2011, 17:24