Архів новин за липень 2011 року

«Світський раут» для Полтави відтепер – не новина

У невимушеній обстановці і з яскраво вбраними учасниками у нашому місті фінішував проект «Молодь обирає бізнес». Як і планували організатори, у підсумку отримали бажаний результат: одні фіналісти отримали запрошення до участі у бізнес-проектах полтавських підприємців, інші реалізують себе самостійно, за допомогою власноруч написаних бізнес-планів.

1 липня 2011, 17:29

1 липня в Україні відзначають День архітектури

У Полтаві архітекторів та містобудівників, працівників проектних організацій і місцевих органів містобудування та архітектури вітали у Художньому музеї Галерея мистецтв імені Миколи Ярошенка.

1 липня 2011, 17:30

Прокурори нагадують – свої права захищати можна і навіть потрібно

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», кожен громадянин має право на відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення. Як захистити себе, нагадувала помічник прокурора Київського району Ольга Сербіна.

1 липня 2011, 17:31

Прокуратура буде пильніше перевіряти роботу міліціонерів

Про це на міжвідомчій нараді в обласній прокуратурі повідомив прокурор області Андрій Миронов. На спільному зібранні працівників міліції та прокуратури основним питанням стало порушення законодавства про адміністративні правопорушення працівниками міліції під час застосування заходів адмінвпливу.

1 липня 2011, 17:32

У п'ятницю полтавські вулиці перетворились на суцільне море

Зливові каналізації не справлялись із об'ємом води, тому у воді залишались і перехрестя, і підвали будинків. Воно й не дивно: за даними Полтавського гідрометцентру, у четвер-п'ятницю опадів випало 67% від місячної норми. Самі ж зливи носили локальний характер: за червень Полтава постраждала найбільше, ніж решта області. При нормі опадів червня у 60 міліметрів у місті випало 102, а в районі аеропорту - у 2 рази більше. Що ж до служб, то, приміром, в «Полтаваобленерго» повідомили: масштабних поломок їх мереж не було, все ремонтували в поточному режимі. За словами міського управління МНС, теж нічого надзвичайного. Місто патрулювало 3-4 патрулі ДАІ, додаткових, які б регулювали місця з найбільшими заторами на дорозі, кажуть, не виставляли.

А от дзвінків до нашої редакції від обурених мешканців - незлічити: у кожного було на що поскаржитися. Тож наш варіант п'ятничної негоди очима журналістів й операторів дивіться далі.

1 липня 2011, 17:37

Охочим подивитись на театральних ляльок не обов'язково йти на спектакль

Ляльки Василя Безулі із Полтавського обласного театру нині експонуються в Художньому салоні. Відкриття виставки бачила Євгенія Давиденко.

4 липня 2011, 15:01

Аби додатково заробити, вирішив красти трансформатори на залізниці

В результаті мешканець Полтавського району порушив роботу потягів та завдав збитків Південній залізниці на суму 25 тисяч гривень. Деталі цієї справи – у нашому наступному сюжеті.

4 липня 2011, 16:21

Недитяче дозвілля полтавських підлітків чи віртуальні мультики

Полтавські правоохоронці виявили дітей в стані токсичного сп'яніння. Малі говорять: нюхати клей їх практично змусила компанія більш старших юнаків. Спробувати-спробували, втім, бажаного ефекту не отримали. Такі експерименти пообіцяли припинити, а іншим порадили і не розпочинати.

4 липня 2011, 16:22