Архів новин за 9.06.2011

Студії "Місто" 10 років

9 червня 2011, 11:12

Сьогодні – Міжнародний день друзів

9 червня – день, коли незалежно від обставин і життєвих перипетій потрібно обов’язково порадувати друзів, адже цього дня у світі відзначається Міжнародний день друзів. «Друг – це одна душа, яка живе у двох тілах» – так казав ще Арістотель. Як полтавці цінують дружбу і що ладні зробити заради товариша, дізнавався Віталій Артамонов.

9 червня 2011, 17:16

В Полтавському лісництві підбили підсумки Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

А ще – нагородили переможців конкурсу на кращий дитячий малюнок і твір на тему «Людини та ліс».

9 червня 2011, 17:24

Не перевелися патріоти, закохані в українську культуру і готові підтримати її матеріально

За це їм – публічна шана і подяка. Спонсори акції-подорожі «Останнім шляхом Тараса Шевченка», яка відбулася до 150-ої річниці перепоховання поета, отримали свої нагороди. Із такого приводу скликали прес-конференцію.

9 червня 2011, 17:26

Наступна новина – від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Змінився порядок нарахування коштів на оздоровлення дітей влітку. Якщо минулоріч гроші перераховувало підприємство, де працюють батьки дитини, за рахунок страхових внесків, то зараз їх нараховує Фонд соціального страхування на підприємство, і вже потім воно направляє їх в оздоровчі заклади. Більше інформації – в наступному сюжеті.

9 червня 2011, 17:27

Дві нові програми для людей запускаються на Полтавщині

Одна стосується безпеки населення, інша – розвитку села. Якщо вдасться виконати останню, сподіваються депутати облради, рівень життя в місті та на селі буде однаковим. Ці програми та ряд інших питань обговорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

9 червня 2011, 17:28

Тваринництво для Полтавської області – пріорітетний напрямок розвитку

Особливо ж для Полтавщини найбільш перспективні скотарство і свинарство. Саме про це йшлося на зустрічі-нараді керівництва Полтавської облдержадміністрації з керівниками сільськогосподарських підприємств області. У планах – збільшення виробництва тваринницької продукції.

9 червня 2011, 17:29

Близько 10-ти зустрічей і всі – за один день

Таким видався у четвер візит депутата Верховної Ради Олега Ляшка на Полтавську землю. З ким зустрічався і про що говорив – знають наші журналісти.

9 червня 2011, 17:32