Архів новин за 8.06.2011

В Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського відкрилася виставка ретро-плакату

Експонати виставили самі автори зі своєї колекції. Захопилися цим видом мистецтва у роки його процвітання – 60-ті. Зараз, кажуть, плакат помирає.

8 червня 2011, 17:08

Діти пришкільних таборів щодня шукають Дюймовочку

Кожного разу це робить малеча з різних шкіл міста. Допомагають їм королева квітів, Баба-Яга, кролик, пірати Карибського моря та морська принцеса з Нептуном. Усі ці казкові герої – артисти Полтавського Міського будинку культури.

8 червня 2011, 17:13

Судам грошей дадуть

На все про все служителі закону просять із головного обласного гаманця, за їх словами, не так багато – близько 2 млн. гривень – це на 5 років. Запропонували народним обранцям відповідну програму затвердити на наступній сесії. Її та інші питання порядку денного розглядали на засіданні постійної депутатської комісії з питань забезпечення законності та правопорядку.

8 червня 2011, 17:14

Посуху та неврожай пророкували синоптики іще ранньої весни

Зараз пора перших врожаїв. Втомилися поливати – скаржаться городники і чекають опадів. Незабаром Трійця – це свято здавна асоціювалося з дощами. Чи справдяться прикмети цього року – намагалася дізнатися Олена Ляшенко.

8 червня 2011, 17:16

На Полтавщині горить ліс

Щоправда, цього літа лісова пожежа була лише одна, та в облдержадміністрації вже б'ють на сполох. Адже, впевнені там, необхідно докласти максимум зусиль, аби попередити масові лісові пожежі в області. Заради цього і скликали селекторну нараду в рамках розширеного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

8 червня 2011, 17:20

Небезпеки виникнення холери в Полтаві немає, запевняють у міській СЕС

Втім, додають: заспокоюватись зарано і про профілактику забувати не слід. Про що саме повинні пам'ятати полтавці і як контролюють в місті ситуацію з холерою – у фахівців розпитували наші кореспонденти.

8 червня 2011, 17:21

Майже 90% підприємств господарювання області продають продукцію на ринки та в магазини з надбавкою, яка перевищує гранично дозволену

Такі підсумки роботи Полтавської державної інспекції за цінами за результатами 5 місяців року. За які продукти найчастіше переплачують полтавці, дізнавалися наші журналісти.

8 червня 2011, 17:22

Сьогодні відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення

Місцем для візиту її члени цього разу обрали Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці. На засіданні комісії обговорювали виконання обласних програм розвитку соціального захисту інвалідів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

8 червня 2011, 17:37