Архів новин за 7.06.2011

Нині тут активно відпочивають і працюють водночас

У 19-ій загальноосвітній школі міста, як й в інших навчальних закладах, із першого дня літа розпочав свою роботу пришкільний табір. Для відпочинку 100 дітей молодших класів залучили не тільки викладацький колектив, але і волонтерів – учнів старших класів. Дозвілля дітей бачили наші журналісти.

7 червня 2011, 17:00

Європа та Україна нероздільні

Так вирішив відомий полтавський фотохудожник Аркадій Славуцький і зробив паралельну експозицію фотографій з Європи та України й виставив їх на загал в музеї Котляревського.

7 червня 2011, 17:57

Любити та займатися любительським велоспортом сьогодні пропонували представники велосипедних організацій

Прес-конференція з ними відбулася у редакції одного з інтернет-видань області. Говорили про розвиток цього хоббі-спорту та не вельми пристосовану для нього інфраструктуру.

7 червня 2011, 17:58

Для міліціонерів літо розпочалося не з відпустки, а з оперативно-профілактичного відпрацювання міста Полтави

З 6 червня в центральній частині міста та в мікрорайонах посилюють охорону громадського порядку та збільшують кількість патрулів. Вже за перший день роботи мають результат.

7 червня 2011, 18:00

Майже 760 мільйонів гривень до державного гаманця і всі – від Полтавщини

Це полтавські митники звітують про виконане у цьому році. Плани, говорять, вдається виконувати і перевиконувати. Лише оформлених вантажних митних декларацій вже нарахували більше 16,5 тисяч штук.

7 червня 2011, 18:01

На Полтавському обласному комунальному підприємстві «Аеропорт-Полтава» порушують законодавство

В цьому впевнені депутати обласної ради, які входять до складу комісії з питань будівництва, транспорту та зв'язку. Для усунення порушень навіть створили депутатську комісію, яка б розібралася в раціональності використання коштів в аеропорті. Більше – у наступному сюжеті.

7 червня 2011, 18:02

Бути чи не бути двоголовому орлу в Полтаві?!

А от реконструкції «Пам'ятнику Келіну і доблесним захисникам Полтави», який було встановлено на честь двохсотріччя Полтавської битви, може не відбутися – проект відновлення первозданого вигляду монументу має пройти ще певні процедури погодження. Втім, першу з них проект все ж подолав – Художня рада міста реконструкцію погодила. Які надалі процедури чекають на проект реконструкції – дізнавалися наші журналісти.

7 червня 2011, 18:03

Тему цього сюжету підказали глядачі – корінні полтавці, які живуть тут із повоєнних часів

Люди занепокоєні станом Павленківського парку, кажуть: улюблене місце відпочинку занепадає. У ситуації розбиралася Олена Ляшенко.

7 червня 2011, 18:04

Студії "Місто" 10 років

7 червня 2011, 21:54