Архів новин за 3.06.2011

Не завжди легальним бізнесом воліють займатися полтавці

Нещодавно поблизу села Макухівка Полтавського району було викрито незаконний пункт прийому металобрухту. Це вже не перший випадок виявлення працівниками міліції за останні місяці нелегальних підприємств. Що змушує людей ризикувати грошима, майном і свободою, дізнавався Віталій Артамонов.

3 червня 2011, 17:00

Літнє і сонячне свято для всіх із нагоди Дня захисту дітей влаштував д/с №80

Готувалися довго і старанно – діти, вихователі, батьки, спонсори і гості – вихованці школи-інтернату імені Крупської. Що із цього вийшло – бачили наші журналісти.

3 червня 2011, 17:56

Про шкоду сонця згадують влітку, коли його забагато

Найбільше аргументів – від медиків. Мовляв, і на шкіру вплив негативний, і на увесь організм вцілому. Офтальмологи радять ховатися – за сонцезахисними окулярами. Як їх правильно вибрати – дізнавалася Олена Ляшенко.

3 червня 2011, 17:57

Молодь у бізнес!

Так вирішив обласний молодіжний центр праці і розпочав новий проект «Молодь обирає бізнес». Хто, що, кому і, головне, навіщо будуть розповідати слухачам курсів – розпитували наші журналісти.

3 червня 2011, 18:00

Вони не тільки злісних неплатників відключають, але і акції взялися влаштовувати

Це про полтавський «Водоканал». Що і для кого вигадали цього разу – дізнайтесь із наступного сюжету.

3 червня 2011, 18:01

Національний архівний фонд області страждає від вандалів

Боротися з ними потрібно за допомогою посиленої охорони та відеоспостереження, впевнені в архівах. Однак, для останнього необхідні кошти. Їх просили в Полтавській обласній раді в рамках програми збереження Національного архівного фонду.

3 червня 2011, 18:02

Купальний сезон затримується – офіційно

Неофіційно він уже розпочався – із двадцятих чисел травня. Як тільки потепліло, полтавці одразу на річку. Вода і дно Ворскли готові – звітують водолази-рятувальники. Cпілкувалася з ними Олена Ляшенко.

3 червня 2011, 18:06

Одне з улюблених місць відпочинку мешканців Алмазного – Алея слави – у занедбаному стані

Цього року її благоустроєм ще не займалися. Яка нині ситуація з парком і чи дійдуть цьогоріч до нього руки в комунальників – дивіться далі.

3 червня 2011, 18:07