Архів новин за 29.06.2011

За незаконний продаж наркотичних речовин – позбавлення волі на строк від 8 до 12 років

Такий результат досудового слідства, проведеного Управлінням служби безпеки України в Полтавській області. Детальніше – у наступному сюжеті.

29 червня 2011, 16:34

Із необережності застрелив свого друга

Справжньою трагедією закінчились звичайні посиденьки підлітків. Хлопчина вирішив показати мисливську гвинтівку вітчима, а от бажання трохи полякати товаришів завершилось пострілом і смертю одного із хлопчаків.

29 червня 2011, 16:35

Пишіть на пачках справжній вміст цигарок!

Цього вимагали представники Всесвітньої організації охорони здоров'я на міжародній конференції. Фахівці наголошують на необхідності вказувати не тільки вміст смоли і нікотину, але і основні найнебезпечніші речовини, що додають до сигарет.

29 червня 2011, 16:36

Студентська республіка – це не міф, а реальність

Це довели і учасники цьогорічної студреспубліки, які не тільки грали у політичні ігри, але й підвищували свій освітній рівень. Побували у справжній країні полтавського студентства Руслан Гунько та Сергій Сепітий.

29 червня 2011, 16:37

Під час дощів по Полтаві – не пройти-не проїхати

По вулиці Зіньківській стихія спільно з несправними зливними системами створила проблеми для пересування мешканців. Поряд з торговельно-розважальним центром «Київ» утворилось справжнє озеро, яке заважає і пішоходам, і транспорту.

29 червня 2011, 16:38

Мешканці вулиці Коцюбинського на час дощів змінили звичне літнє взуття на гумові чоботи

Причина цьому – вода, яка після кожної зливи затоплює територію перед їх помешканням. Все це повторюється з року в рік, говорять люди, а от служби, які можуть цю ситуацію виправити, провину спихають одна на одну. Більше про це – Руслан Гунько.

29 червня 2011, 16:39

У літературно-меморіальному музеї Котляревського відкрилась виставка акварельного живопису

Автор робіт – член Спілки художників України Володимир Бернацький. На відкритті експозиції були й наші журналісти.

29 червня 2011, 16:43