Архів новин за 24.06.2011

У п'ятницю – останній день роботи пришкільних таборів

24 дні для учнів початкових класів минув, наче один. Із відпочинком, спортивними і пізнавальними змаганнями – у кожного свої враження. На останньому у цьому році заході пришкільного табору «Веселка», що діяв при Полтавській гімназії №9, побувала наша знімальна група.

24 червня 2011, 17:30

Із сольною концертною програмою до Полтави завітав всесвітньовідомий оперний співак Микита Сторожев

Послухати відомі російські романси поціновувачі останніх могли в Обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді.

24 червня 2011, 17:33

У Кременчуці 6-річну дівчинку мати примушувала жебракувати на ринках

Про цей факт правоохоронцям повідомила вчителька дитини, яка випадково застала її за цією справою. Аргумент у матері був єдиний: коли дитина жебракує сама, люди дають більше грошей.

24 червня 2011, 17:34

До Міжнародного дня боротьби з наркоманією у Полтаві приурочили флеш-моб

Місця організатори, як на перший погляд, визначили незвичні: центральний ринок, пляж, центр міста і його околиці. Крістіна Криженко з подробицями далі.

24 червня 2011, 17:35

Делегація МОЗ зібрала педіатрів та акушерів-гінекологів України за «круглим столом» в медичній академії

Мета зібрання – обговорити реформу перинатальної допомоги. У чому суть нововведень – дізнайтеся з наступного сюжету.

24 червня 2011, 17:39

Німецько-українській співпраці бути!

Принаймні, в науковій царині. Свідчення цього – функціонування наукового українсько-німецького об'єднання імені Юрія Бойка-Блохина. Його президент з візитом побувала у Полтаві. Про що вона розповідала, знає Євгенія Давиденко.

24 червня 2011, 17:42

В Полтаві депутати навчали молодь депутатській справі

Це не спортивні новини, але сьогодні команда депутатів обласної ради перемогла збірну студентів вищих навчальних закладів Полтавського регіону у змаганнях з футболу. Про це та про те, як молоді активісти навчаються «депутатській справі» – у наступному сюжеті.

24 червня 2011, 17:44

За три дні до відзначення 302 річниці Полтавської битви культурно-історичний заповідник до прийому гостей ще не готовий

Три дні залишається до відзначення 302 річниці Полтавської битви, та до прийому гостей культурно-історичний заповідник ще не готовий. Територія повністю не прибрана, не завершені й оновлення в експозиції музею. Яким полтавці та туристи можуть сьогодні його побачити, знає Віталій Артамонов.

24 червня 2011, 17:46