Архів новин за 22.06.2011

На цьому тижні виповнюється 114 років від Дня народження Юрія Кондратюка

З цього приводу в університеті, який носить ім'я відомого теоретика космонавтики, пройшов ряд заходів, присвячений цій особистості. На одному з них побували і наші журналісти.

22 червня 2011, 17:36

Студенти техуніверу захищали дипломи у стінах Нацбанку

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка продовжує практику захисту дипломних робіт своїх випускників за межами стін вишу. Цієї місії удостоюються лише кращі із кращих. Нині надійшла черга студентів, які обрали за фахом банківську справу. Безсонні ночі підготовки втілились у написані роботи, які сьогодні захищали у стінах Національного банку України.

22 червня 2011, 17:37

Раді козацьких отаманів на Полтавщині бути!

Так вирішили і проголосували за це представники і керівники козацьких осередків нашого регіону. Все, переконують, відбувалося на добровільних засадах і не має суперечити уставам, що існують всередині тієї чи іншої організації козацтва. Більше про підписану угоду розповіли на прес-конференції журналістам.

22 червня 2011, 17:38

Ми продовжуємо серію сюжетів, підготовлених у рамках проекту «Все про музеї Полтави»

Сьогодні для глядачів нашого каналу двері відчине Полтавський художній музей (Галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка.

22 червня 2011, 17:40

Кілька років мешканці будинку по вулиці Зигіна, 25 живуть із затопленим підвалом

Звертаємось до вас, як до останньої інстанції. Із такими словами до нашої редакції зателефонували мешканці будинку по вулиці Зигіна, 25. Нарікають на роботу ГЖЕДу – немає, кажуть, ремонтів. Серед іншого, найбільше клопоту їм завдає власний підвал, там – суцільне болото. Бачила все на власні очі наша знімальна група.

22 червня 2011, 17:40

На Полтавщині розпочав роботу проект «Жити і пам'ятати! Осмислення жіночого досвіду у воєнний час»

Його завдання полягає в збереженні спогадів жінок про війну. На презентації проекту в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти були наші журналісти.

22 червня 2011, 17:42

Сьогодні наша країна відзначає День скорботи і вшановує пам'ять жертв війни в Україні

22 червня 70 років тому почалася Велика Вітчизняна. У Полтаві загиблих на її фронтах біля Меморіалу Солдатської Слави ветерани та громада вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до могили невідомого солдата.

22 червня 2011, 17:44