Архів новин за 21.06.2011

Сьогодні – найдовший день у році

Ця подія має назву літнього сонцестояння. Починаючи від завтрашнього дня день почне коротшати, а ніч довшати. З цією подією пов'язано багато свят і на цей день припадало чимало історичних подій. Більше про них знає Віталій Артамонов.

21 червня 2011, 17:32

Ми розпочинаємо серію сюжетів про пам'ятки культури і архітектури нашого міста

Проект «Все про музеї Полтави» ініціювали два фонди: Миколи Томенка «Рідна країна» спільно з фондом Андрія Матковського «Полтавська родина». Сьогодні наші глядачі можуть більше дізнатися про Полтавський літературно-меморіальний музей Володимира Короленка.

21 червня 2011, 17:32

Охоронці – на допомогу полтавським правоохоронцям

Це – не сценарій фільму, а затримання зловмисників. Переховуватись чоловікам вдавалось недовго – встигли буквально пробігти по об'єкту, який знаходився під приватною охороною. Через що чоловіки тікали від мілії – дізнайтесь із наступного сюжету.

21 червня 2011, 17:33

У прес-центрі Міського будинку культури відбулося засідання круглого столу, присвячене початку ВВв

Говорили про її наслідки для України та Полтавщини вцілому. Чого нині не вистачає ветеранам, слухали наші кореспонденти.

21 червня 2011, 17:39

Скільки Україна незалежна, стільки і стоїмо на сторожі її кордонів

Саме це нині сміливо говорять митники України. У 2011-му відзначають ювілейну дату – 20-ту річницю створення митної служби України. На урочистих зборах полтавських митників, які влаштували принагідно до дати, побували наші журналісти.

21 червня 2011, 17:40

У четвер 16 червня українці дізналися, що у першому читанні Пенсійну реформу все ж таки ухвалили

Відтепер, якщо Верховна Рада не внесе до законопроекту змін, пенсійний вік для жінок складатиме 60 років, замість 55. Під реформи підпадуть й деякі категорії чоловіків, зокрема, пенсійний вік збільшиться для наукових та науково-педагогічних працівників, держслужбовців та військових. Як на таке рішення діючої влади реагує опозиція, наші кореспонденти дізнавалися на прес-конференції керівників полтавських осередків партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

21 червня 2011, 17:42

Наразі по місту не працює більше 40-ка ліфтів

18 із них зупинив Держгірпромнагляд. Доки мешканці багатоповерхівок ходять пішки, до міста привезли комплектуючі. Втім, і вони не обіцяють вирішити всіх проблем, які є у ліфтовому господарстві Полтави.

21 червня 2011, 17:42