Архів новин за 2.06.2011

Свято Вознесіння 2 червня відзначає увесь православний люд

Згідно з Євангеліє, це день, коли Христос вознісся на небо через 40 днів після свого Воскресіння. Вознесіння завжди припадає на четвер. А одна із полтавських церков відзначає цього дня храмове свято.

2 червня 2011, 17:38

День захисту дітей у Полтаві триває

У полтавському парку «Перемога» подія та ж, день другий: конкурси, вікторини, музика, малюнки і морозиво.

2 червня 2011, 17:39

В Україні активно впроваджують систему електронного контролю за процесом навчання

Сьогодні на базі Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов обласний семінар для освітян. Основна тема – робота віртуальної системи «Щоденник.Ua» та її впровадження в систему середньої освіти.

2 червня 2011, 17:41

Ми продовжуємо серію сюжетів про ветеранів Великої Вітчизняної війни

Більше року тому помер останній Герой Радянського Союзу, який жив у Полтаві. Нездолій Кузьма Павлович – почесний громадянин свого рідного села Кумейки, що на Чернігівщині. У ветеранських колах знаний, як письменник. Бойові товариші героя навіть кажуть: поетичні збірки Нездолія стали настільними книгами Президента Білорусі Олександра Лукашенка. Про важке на випробування, але славне життя – у сюжеті Альони В'язнікової.

2 червня 2011, 17:42

Полтавські дороги – в гарному стані, а ремонту потребують лише проїжджі частини вулиць Красіна та Остроградського

В цьому впевнений Полтавський міський голова Олександр Мамай. Зокрема, він задоволений темпами роботи шляхового ремонтно-будівельного управління, що займається ремонтом доріг міста. Чи задоволені станом доріг полтавці, з'ясовував Руслан Гунько.

2 червня 2011, 17:44

Майже три години, половина із них – на словесну перепалку

Такою депутатам і журналістам запам'ятається 11 сесія міськради 6-го скликання. Розпочали традиційно із питань бюджетних, перерозподілу коштів, закінчили відхиленням 2-х прокурорських протестів. Коротко про головне – у наступному сюжеті.

2 червня 2011, 17:49

Студії "Місто" 10 років

2 червня 2011, 21:20